Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Andrew Garfield zachowuje się „normalnie przez jakiś czas”: gwiazda Spider-Mana mówi, że „potrzebuje przerwy”

Andrew Garfield zachowuje się „normalnie przez jakiś czas”: gwiazda Spider-Mana mówi, że „musi odpocząć i przemyśleć, kim chce być”

Andrew Garfield postanowił zrobić sobie przerwę od swojej pracowitej kariery.

W nowym wywiadzie z różnorodny38-letnia gwiazda Tammy Faye ogłosiła w The Eyes of Tammy Faye, że wycofuje się z aktorstwa, aby „odpocząć przez chwilę” i „być trochę zwyczajnym”.

Aktor – który miał kilka głośnych projektów w 2021 roku – przyznał: „Muszę zresetować i przemyśleć, co chcę robić dalej i kim chcę być, i po prostu być osobą przez jakiś czas”.

Zrób sobie przerwę: 38-letni Andrew Garfield postanowił zrobić sobie przerwę w swojej pracowitej karierze, aby „trochę odpocząć”; Garfield zauważony w Nowym Jorku w środę

Tik, tik… Bum! Gwiazda porównała także sezon nagród do kipiącej „pralki”, mówiąc: „To jest pralka, sezon nagród”.

Urodzony w Los Angeles wyszedł z Nowego Jorku w środę, wyglądając bardziej elegancko niż kiedykolwiek w ciemnym granatowym T-shircie, spodniach i białych tenisówkach.

The Spider-Man: No Way Home Aktor starannie ułożył włosy żelem i nosił brązowe okulary przeciwsłoneczne.

Zmęczony: 38-letnia gwiazda Tami Fey ogłosiła, że ​​robi krok wstecz od aktorstwa, aby być

Zmęczony: 38-letnia gwiazda Tami Fay ogłasza, że ​​wycofuje się z aktorstwa, aby być „trochę regularnym” i porównywać sezon nagród do „pralki”

Ponowna kalibracja: Dodano przedstawiciela:

Rekalibracja: Aktor dodał: „Muszę ponownie skalibrować i ponownie rozważyć, co chcę zrobić dalej i kim chcę być, i po prostu być osobą przez chwilę”.

Garfield miał w zeszłym roku bardzo napięty harmonogram, a ostatnio otrzymał drugą nominację do Oscara za pracę nad filmem Tick, Tick…Boom!

Niedawno powtórzył także swoją rolę superbohatera w Spider-Man No Way Home i Zdobył uznanie dzięki roli kontrowersyjnej amerykańskiej osobowości telewizyjnej Jima Packera u boku Jessiki Chastain w The Eyes of Tammy Faye.

READ  The Power of Nature: burzliwy występ Mela Gibsona tylko powstrzymuje ten już kiepski bałagan

Aktor będzie teraz gwiazdą nadchodzącego dramatu kryminalnego Pod sztandarem nieba, serialu opartego na książce Jona Krakauera z 2003 roku o tym samym tytule.

Na zewnątrz: mieszkaniec Los Angeles wyglądał bardziej stylowo niż kiedykolwiek w ciemno granatowym T-shircie, dopasowanych spodniach i białych tenisówkach

Na zewnątrz: mieszkaniec Los Angeles wyglądał bardziej stylowo niż kiedykolwiek w ciemno granatowym T-shircie, dopasowanych spodniach i białych tenisówkach

W serialu Garfield gra Mormońskiego badacza Jeba Beara, który prowadzi śledztwo w sprawie podwójnego morderstwa popełnionego przez wyznawców Kościoła Jezusa Chrystusa Świętych w Dniach Ostatnich.

Podczas śledztwa zaczął kwestionować swoją wiarę Po dowiedzeniu się o morderstwie powiązania z Kościołem LDS.

Serial został napisany przez zdobywcę Oscara, scenarzysty Dustina Lance’a Blacka, wyreżyserowany przez Davida Mackenzie, a także zagrali Daisy Edgar Jones i Sam Worthington.

Długi rok: To był pracowity rok dla Garfielda, który zdobył uznanie dzięki niedawnej roli amerykańskiego prezentera telewizyjnego Jima Packera, u boku Jessiki Chastain, w The Eyes of Tammy Faye.

Długi rok: To był pracowity rok dla Garfielda, który zdobył uznanie dzięki niedawnej roli amerykańskiego prezentera telewizyjnego Jima Packera, u boku Jessiki Chastain, w The Eyes of Tammy Faye.

Garfield wspomniał o konieczności robienia przerw od ciężkiego tematu serialu podczas kręcenia filmu.

Myślę, że naprawdę konieczne było spędzanie nocy na zabawach, chodzeniu na łono natury i wędrówkach, uczeniu się pływania, nurkowania, jeziora, tańca i dobrego jedzenia, abyśmy mogli naprawdę wrócić i oddać się w pełni [to the work]. Musieliśmy dalej dbać o siebie, żeby móc zająć się historią.

Under the Banner of Heaven zostanie wyemitowany na Hulu z dwoma pierwszymi odcinkami w czwartek, 28 kwietnia, a nowe odcinki będą dostępne w każdy czwartek.

Garfield miał zagrać w filmowej adaptacji Brideshead Revisited z Cate Blanchett, Ralphem Fiennesem i Rooney Marą, ale reżyser serialu Luca Guadagnino ujawnił na początku tego tygodnia, że ​​projekt został „przełożony”.

Reklama