Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

America’s Cup: Team New Zealand przenosi się do dawnej bazy Ineos na nabrzeżu w Auckland

Zespół New Zealand przenosi się ze swojego nabrzeżnego domu w Auckland do dawnej bazy rywalizującego Ineos UK.

Zespół spędził ponad trzy lata w Viaduct Events Center w Auckland Council na wynajem pieprzu, następnie Oferta last minute została zawarta w 2018 roku W ramach umowy o organizację regat 2021 Regatta Cup.

Zespół przeniesie się do dawnej bazy Ineos we wrześniu. Będzie jego domem do 2028 roku.

„Cieszymy się, że możemy przebywać w sąsiedztwie Wynyard dla naszych dostawców i członków zespołu w Auckland, a także zapewniamy interesujące miejsce podczas wodowania i żeglowania nowych łodzi America’s Cup w ciągu najbliższych dwóch lat” – Kevin, dyrektor ds. operacyjnych zespołu powiedział Schwebridge.

Czytaj więcej:
* Jak zamienić nieużytki chemiczne w najnowszy park publiczny w Auckland?
* America’s Cup: Dean Parker uderza w drużynę Nowej Zelandii, która chce wygrać Puchar dla Wielkiej Brytanii
* America’s Cup: Drużyna Nowej Zelandii może opuścić luksusową bazę na początku umowy na pokładzie

Zespół Nowej Zelandii miał umowne prawo do pozostania w centrum wydarzeń wiaduktu do 2024 roku, ale musiał wynegocjować dzierżawę rynkową. Przychody centrum w 2018 roku oszacowano na 10 mln USD.

Team NZ przenosi się do bazy Oakland, która została zbudowana przez konkurenta Ineosa z 2021 roku.

Abigail Dougherty/Personel

Team NZ przenosi się do bazy Oakland, która została zbudowana przez konkurenta Ineosa z 2021 roku.

Uważa się, że faktyczna utrata dochodów Rady Auckland jest znacznie mniejsza niż przybycie covid-19 pandemia Na początku 2020 r. zmniejszy rezerwacje na najważniejsze wydarzenia.

Zespół będzie płacić 632 500 USD rocznie od 1 marca 2022 r., A inflacja wzrośnie od 2026 r.

Najważniejsza jest dawna baza Ineos na Wynyard Pier Trzy kompleksy wybudowane przez konkurencję Na wydarzenie 2021 Cup, z asystentami Prady i American Magic, którzy zostali teraz zdemontowani.

Budynek, wybudowany przez Ineos, został przejęty przez agencję samorządową Eke Panuku, która wynajmuje go Team New Zealand na mocy nowej umowy.

Dawna baza Ineos będzie gościć obrońcę pucharu podczas 37. pucharu, organizowanego przez Barcelonę w 2024 roku, i potencjalnie dotrze do następnego pucharu.

Team NZ powinien również przywrócić centrum eventowe Viaduct do pierwotnego stanu, co oznacza usunięcie dodatków przemysłowych, takich jak duże drzwi obrotowe i inne modyfikacje.

Nawet przed 36. Pucharem Ameryki w Auckland, burmistrz Phil Goff był nim zainteresowany Wcześniej wyrzuć drużynę z centrum wiaduktu – Chociaż zanim stało się jasne, jak destrukcyjny był Covid-19.

Baza drużyny Nowej Zelandii na Puchar Ameryki 2021 na nabrzeżu w Auckland.

dostarczony

Baza drużyny Nowej Zelandii na Puchar Ameryki 2021 na nabrzeżu w Auckland.

Viaduct Events Center jest jednym z najważniejszych miejsc wydarzeń i wystaw w Auckland i oczekuje się, że powróci do pracy w tej roli na początku 2023 roku.

„Wraz z większą liczbą lokalnych i międzynarodowych firm i innych wydarzeń powracających do Auckland, miasto musi przywrócić i otworzyć Viaduct Event Center dla biznesu” – powiedział Goff w oświadczeniu w środę, potwierdzającym ruch zespołu.

Nowa baza zespołu znajduje się w dawnej „farmie czołgów”, z których większość była Wyczyszczono, aby pomieścić Puchar Ameryki.

Teren przeznaczony do celów morskich do 2028 roku.

READ  NRL 2021: Dragon Squads, Raiders; Wisiorki i kontuzje