Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

America’s Cup: Peter Berling i Blair Talk podpisują kontrakt dla Nowej Zelandii

Stara firma Peter Borling i Blair Talk wracają do drużyny Nowej Zelandii, aby bronić Pucharu Ameryki.

Ricky Wilson/Personel

Stara firma Peter Borling i Blair Talk wracają do drużyny Nowej Zelandii, aby bronić Pucharu Ameryki.

Peter Berling i Blair Talk podpisali kontrakt z drużyną Nowej Zelandii na kolejny sezon Pucharu Ameryki.

Ich podpisy na zakończenie wydarzenia w 2024 roku Okres niepewności wokół bycia w gildii pomógł wygrać dwa ostatnie puchary na Bermudach i Auckland.

Team New Zealand ma teraz super utalentowany zespół żeglarski, który został potwierdzony. Burling, który ponownie będzie kapitanem, i Tuke dołączą do Australijczyków Nathana Outridge i Glenna Ashby’ego, a także Kiwisa Josha Jr i Andy’ego Maloneya jako trzon.

Todd Niall/Rzeczy

Kapitan Nowej Zelandii Peter Berling przy wsparciu fanów Nowej Zelandii.

Mills lub jeźdźcy zostaną dodani później, a zespoły będą mogły pływać na swoich istniejących łodziach we wrześniu i październiku.

Czytaj więcej:
* America’s Cup: Innowacje będą świętować wielki rok dla Nowej Zelandii
* Nowa Zelandia World Team Radical Speed ​​​​Próba
* Miłośnik prędkości z Team NZ otrzymuje misję marzeń

W skróconych ramach czasowych Burlng i Tuke zdecydowali się nie brać udziału w kolejnych igrzyskach olimpijskich po zdobyciu medali w ostatnich trzech meczach, ale chcą pozostać w Pucharze i SailGP, ponieważ są głównymi kandydatami na katamaran z Nowej Zelandii.

„To nie jest moja emerytura z igrzysk olimpijskich, nigdy nie powiemy”, powiedział Tuck.

„Cieszymy się, że możemy być częścią zespołu Nowej Zelandii, który zdobywa trzecie z rzędu zwycięstwo w najstarszym na świecie trofeum sportowym”.

„The America’s Cup i SailGP stworzą doskonałe środowisko do osiągania wyników, które popchnie nas do bycia najlepszymi i maksymalizacji naszych wyników w obu zawodach” – dodał Berling.

Zespół Nowej Zelandii wykonał śmiały krok, aby podpisać kontrakt z Outteridge, który kwalifikuje się w ramach swojej rezydencji w Nowej Zelandii w październiku zeszłego roku.

READ  Pacific Super Rugby: Sam Gilbert wyrzucony, gdy Highlanders przegrali z Waratas

Mają teraz dwóch najlepszych sterników w wielkich łodziach frustracji w zespole Outteridge i Burling.

Stawia to Team New Zealand na mocnej pozycji, ponieważ chcą poprawić swoje umiejętności w wyścigach meczowych poprzez ściganie się w halach na nowych, mniejszych 40-stopowych łodziach testowych, które są budowane. Kiwi będzie miał dwa takie.

Wskazuje to również na wyraźną możliwość, że drużyna Nowej Zelandii użyje zarówno Burlinga, jak i Outteridge w nadchodzącym 75-stopowym Pucharze Ameryki, w podwójnej konfiguracji, którą z wielkim sukcesem wykorzystała włoska rywalka Luna Rossa podczas poprzedniego pucharu.

„Jesteśmy oczywiście bardzo zadowoleni z posiadania głębi talentu, który mamy w tej chwili w żeglarskim zespole. Siła naszego podstawowego zespołu żeglarskiego jest wyraźnie widoczna, w żeglarstwie nie ma wielu rzeczy, których ta grupa mężczyzn nie osiągnęła wspólnie ”. Dyrektor operacyjny zespołu Nowej Zelandii Kevin Sheebridge powiedział.

„Po zakończeniu ostatniego Pucharu Ameryki przeprowadziliśmy kompleksowy i solidny przegląd zwycięskiej kampanii i tego, jak możemy stać się jeszcze silniejsi. Ostatecznie wszystkie aspekty organizacji muszą zostać ulepszone, jeśli mamy odnieść sukces w AC37 i zbiorowe doskonalenie naszego zespołu żeglarskiego jako jednostki jest tego ważnym aspektem.”

Blair Talk i Peter Burling wygrali dwa ostatnie Puchary Ameryki z drużyną Nowej Zelandii na Bermudach i Auckland.

ACEA2017

Blair Talk i Peter Burling wygrali dwa ostatnie Puchary Ameryki z drużyną Nowej Zelandii na Bermudach i Auckland.

Początkowo Borling i Tuck, którzy pełnili służbę, odłożyli decyzję o ponownym podpisaniu kontraktu do 31 marca na następne miejsce, wzbudzając zastrzeżenia co do zorganizowania 37. Pucharu w Dżuddzie w Arabii Saudyjskiej. Babcia wciąż jest na stole, wraz z Cork w Irlandii, Hiszpanie licytują z Malagi i Barcelony.

Surowe zasady dotyczące obywatelstwa, które zostały zaostrzone w nadchodzącym pucharze, wykluczyły możliwość zdobycia przez Berlinga i Tucka miejsca w zagranicznych kampaniach tej edycji.

Burling i Tuke będą kontynuować konfrontację ze swoimi problemami środowiskowymi na Live Ocean.

„To ekscytujące wejść w kolejny etap naszej kariery, reprezentując Nową Zelandię na arenie światowej. Będziemy również nadal wspierać fundację ochrony środowiska morskiego, którą stworzyliśmy, Live Ocean. Wiemy, że ocean musi działać teraz. Jesteśmy gotowi, aby idź i nie mogę tego znieść” – powiedział Borling.