Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

America’s Cup: Peter Berling i Blair Talk nie związali się z Drużyną Nowej Zelandii

Stara firma BlairTalk i Peter Berling po raz kolejny zdobywa Puchar Ameryki.

Ricky Wilson/Personel

Stara firma BlairTalk i Peter Berling po raz kolejny zdobywa Puchar Ameryki.

Supergwiazdy z Nowej Zelandii, Peter Berling i Blair Talk, nie podpisały jeszcze kontraktu na obronę Pucharu Ameryki.

Berling i Tuke wrócili do domu z długiego pobytu w Azji i Europie w środę i potwierdzili to rzeczy Przyszłość ich pucharu nie została jeszcze ustalona.

Było to spowodowane spekulacjami na temat ich związku z konkurencyjną gildią. Jedno ze źródeł, które twierdziło, że jest świadome sytuacji, podniosło możliwość, że Ernesto Bertarelli, prezes klubu Alingi, przeprowadzi kolejny rajd i ma powrócić na arenę pucharową po wygraniu go w 2003 i 2007 roku z talent zespołu Nowej Zelandii.

Nial Todd / Rzeczy

NZ COO Kevin Shobridge odetchnął z ulgą, gdy T. Rhihutay przekroczył linię mety, aby zachować Puchar Ameryki dla Nowej Zelandii. (Film został opublikowany po raz pierwszy w marcu 2021 r.)

Borling, odnoszący sukcesy kapitan obrony w tym roku Old Wave w Auckland, oraz Tuck, kontroler lotu dla Team New Zealand, powiedzieli, że nie podpisali kontraktu z inną drużyną i starają się wyjaśnić nadchodzący Puchar Ameryki przed podjęciem zobowiązań.

Czytaj więcej:
* Nie żyje projektantka zespołu z Nowej Zelandii, Laurie Davidson
* Grant Dalton: Stawka w Pucharze Ameryki właśnie wzrosła
* America’s Cup: brytyjska projektantka Luna Rossa Hunt, montuje ogniwo Mercedesa F1

„To był pracowity rok. Od AC36 byliśmy oddani za granicą, aby reprezentować Nową Zelandię na igrzyskach olimpijskich i wielki europejski etap z zespołem NZL SailGP, a także kontynuować naszą pracę z Live Ocean” – powiedziała para oświadczenie do rzeczy.

„Wspieramy wysiłki kierownictwa zespołu Nowej Zelandii, aby zapewnić udaną obronę Pucharu Ameryki i szanujemy złożoność, jaką nadchodzące wydarzenie przyniesie świat po Covidie.

“Jak możesz docenić, chcielibyśmy wyjaśnić podstawy wydarzenia przed podjęciem decyzji. Jesteśmy w regularnych rozmowach z zespołem w trakcie trwania procesu.”

READ  Super Rugby: Moana Pasifika ujawnia, że ​​20 procent zespołu jest nadal dostępne dla All Blacks

Nadchodzący Puchar Ameryki pozostaje w zawieszeniu, a Zespół Nowej Zelandii opóźnia decyzję o organizacji, ponieważ rozważają zagraniczne oferty w obliczu trudności z ponownym zorganizowaniem imprezy w Auckland.

Decyzja miała zapaść 17 września, z opcjami w Irlandii, Hiszpanii i Arabii Saudyjskiej. Zespół Nowej Zelandii potrzebuje więcej czasu na rozważenie tego.

30-letni Burling i 32-letni Tuck są na początku swojej kariery, dwukrotnie wygrywając Puchar Ameryki z drużyną Nowej Zelandii na Bermudach i Auckland oraz trzy medale olimpijskie w klasie 49er w ostatnich trzech meczach.

W tym roku brali udział w World SailGP Sir Russella Coatesa i brali udział w regatach na Bermudach iw Europie, przewodnicząc pierwszemu udziałowi Nowej Zelandii w tych mistrzostwach.

Nowozelandzcy marynarze Peter Berling i Blair Talk zdobyli srebrny medal w Japonii.

Phil Walter / Getty Images

Nowozelandzcy marynarze Peter Berling i Blair Talk zdobyli srebrny medal w Japonii.

Następną kluczową datą dla Pucharu Ameryki będzie opublikowanie protokołu 17 listopada, który ma zawierać surowe zasady dotyczące obywatelstwa.

Utrudniłoby to jakimkolwiek żeglarzom z drużyn utworzonych od czasu ostatniego Pucharu Ameryki zmianę sojuszy, chociaż oczekuje się, że zostaną uwzględnione poprawki dla „wschodzących drużyn”.

To może sprawić, że sztab głównego zespołu w Nowej Zelandii będzie otwarty na konkurencyjne oferty.

Mała flota America’s Cup ma mnóstwo talentów, zwłaszcza w przypadku braku wyzwania australijskiego.

Tom Slingsby prowadzi obecnie SailGP Championship, a trzeci jest jego kolega z drużyny Australijczyk Nathan Outteridge, pomijając wpis z Japonii.

Żaden z nich nie pojawił się w Auckland 2021, ale zwiększyli swoje roszczenia dzięki konsekwentnym wysiłkom w sfrustrowanej lidze łodzi. Slingsby całkowicie zdominował tegoroczne Mistrzostwa Świata Ćmy, w kategorii singli, we Włoszech.