Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

American Influencer Awards spotykają się z finalistą Adamem Burrellem

Umieść tweeta

Adam Burrell pracował ze znanymi twarzami, w tym Jennifer Hudson, Hailey Bieber, Oprah Winfrey i Kim Kardashian.

Jego sukces w branży makijażu uczynił go jednym z finalistów tegorocznej nagrody American Influencer Awards dla znanej wizażystki roku.

American Influencer Awards to nagroda dla najlepszych w dziedzinie urody, stylu życia, mody i fitnessu. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni przez gospodarza Andy’ego Cohena podczas transmisji strumieniowej o 20:00 czasu EST Wyświetl witrynęI Kanał Youtube oraz w USA TODAY na Smart TV, Tubi TV czy Roku.

Dowiedz się więcej o nagrodach American Influencers Awards Tutaj.

Poniższe pytania i odpowiedzi zostały zmodyfikowane pod kątem stylu i przestrzeni.

P: Jak trafiłeś do branży makijażu?

O: Ciężko jest zdefiniować konkretną „przerwę”, ponieważ jest to seria wielu, bardzo wielu małych przerw. W 2005 roku robiłam dyplom z makijażu i protetyki wykonawczej w London College of Fashion. To był mój największy przełom, rozstanie z rodzinnym miastem na północy Anglii. Niektóre z ważnych momentów, które naprawdę wskazały mi właściwy kierunek, to młodzi kreatywni, których spotkałem na starym dobrym MySpace, kiedy po raz pierwszy przeprowadziłem się do Londynu, co doprowadziło do mojej pierwszej opublikowanej pracy i wielu kolorowych klientów, których byłem w Londynie scena klubowa z.