Alpha jest przekonana, że ​​Hiszpania zakwalifikuje się pomimo polskiej porażki

Jordi Alpha Poczuł Hiszpania Mają nadzieję zakwalifikować się do 16. rundy po losowaniu 1:1 Euro 2020 na stadionie La Cartouza.

Allvaro Morata Postawił La Rose, aby zakończyć cztery róże bez gola w pierwszej połowie, uciszył swoich krytyków po tym, jak zagwizdał. Bezcelowy remis Z Szwecja.

Hiszpania Nie udało mu się jednak odnieść pierwszej wygranej w meczu Tytuł drugiej połowy Roberta Lewandowskiego Kwalifikacja Polski podtrzymywała nadzieję.

Gerard Moreno Wkrótce został ukarany grzywną Lewandowski Wyrównaj i Morata Zmarnował świetną okazję, aby uniknąć bluesa, trzymając gumkę szeroko.

Hiszpania Ostatnie starcie grupy E, które trzeba wygrać, jest na trzecim miejscu Słowacja Środa w tym samym miejscu i zastępca kapitana Alpha, pomimo niesamowitego początku meczu, mówi, że wykonają swoją pracę.

„Wierzę Odwrócimy to, Zdobądź trochę zwycięstw, tym razem wykonujemy dobrą robotę ”- powiedział Barcelona odeszła.

„Myślę, że nie ma wątpliwości Nasza intensywność, naprawdę tak myślę Intensywność I Determinacja, Nie możesz tego kwestionować.

„Oczywiście, że są Wiele rzeczy do poprawy, To samo dotyczy wszystkich drużyn, ale myślę, że sztab szkoleniowy i zawodnicy wykonują fantastyczną robotę. Jesteśmy bardzo ambitni, Oczywiście na końcu jesteśmy źli, ale wierzę, że wyniki przyjdą, jeśli będziemy nadal ciężko pracować.

„W środę mamy kolejny finał i będziemy dalej próbować Wszystko, co musimy wygrać I przejść przez Następna runda. „

Alfa Powiedziany Hiszpania Nie zaskakujący Występ w Polsce, Szczególnie niebezpieczny Lewandowski prowadzi tę sekwencję.

Dodał: „Oni Gracze wysokiej jakości, Którzy grają więcej Intensywność. Lewandowski Najlepszy napastnik na świecie.

„Znamy potencjał, jaki mieli. Mieliśmy okazje Ale mieli dwie duże szanse i strzelili gola. To dobra drużyna narodowa, ale pomyślałem Zasługujemy na wygraną. „