All Whites utrzymali remis z Chinami po czerwonej kartce Tommy’ego Smitha w jego 50. meczu

Na Mt Smart Stadium, Auckland: All Whites 0 Chiny 0. HT: 0-0

Czerwona kartka: Tommy Smith (wszystkie białe), 62 min

50. mecz All Whites Tommy’ego Smitha rozpoczął się, gdy jego dzieci dołączyły do ​​niego na korcie, a zakończył się wczesnym prysznicem, gdy został wyrzucony z gry na mniej niż 30 minut przed wyjściem na Mt Smart Stadium.

W czwartek wieczorem Nowa Zelandia zremisowała z Chinami 0: 0 i chociaż ich początkowym celem było znalezienie pierwszego obrońcy w sześciu meczach, większość pozostałego czasu spędzili na próbach zachowania czystego konta.

Chińczycy z pewnością kazali im ciężko na to zapracować, ale kiedy zabrzmiał końcowy gwizdek przed 12 049 kibicami w Auckland, którzy w większości wspierali gości, nic się nie zmieniło i Biali mogli czerpać satysfakcję z faktu zaserwowania. Nie doprowadziło to do klęski.

Kapitan Whites, Tommy Smith, został wyrzucony z boiska zaledwie w ciągu pół godziny za mecz z Chinami w Auckland.

LYNNE CAMERON/Photosport

W 62. minucie nastąpiła przerwa w komunikacji między kapitanem Smithem a bramkarzem Ole Saleem, kto miał złapać podanie Nando Bejnackera, a środkowy obrońca nie miał innego wyboru, jak tylko sfaulować Wu Lei, gdy miał wyjść na bramkę.

All Whites rozpoczęli noc bez gwiazdorskiego napastnika Chrisa Wooda, który miał wątpliwości po kontuzji uda w Premier League z Nottingham Forest dwa tygodnie temu. W jego miejsce Max Mata otrzymał pierwszy start w kadrze narodowej seniorów, a Callan Elliott zadebiutował jako prawy obrońca.

Matt Garbett miał znakomitą okazję, by dać All Whites wczesne prowadzenie, kiedy rzucił się na luźne podanie w tył wymuszone przez dobrą presję, ale wolał strzelić, niż znaleźć Matę lub Costę Barbaros w środku pola karnego.

Ich druga dobra okazja w pierwszej połowie przypadła Barbarouses, którzy zostali wystrzeleni z tyłu przez Tima Payne’a, który czasami wydawał się być najsilniejszym kreatywnym wyjściem zespołu z prawego środkowego obrońcy.

READ  Wywiad z Chadem Townsend In Control, dlaczego podpisał kontrakt z North Queensland Cowboys, Fox League i Toddem Paytenem

Wei Shihao posłał Garbeta z rzutu wolnego daleko w prawy róg bramki Sila, a następnie wymusił obronę pod koniec pierwszej połowy, kiedy Marko Staminic nie przechwycił piłki i dał Chinom złotą szansę z prawej strony. Zanim.

Stamenek i Kakas obaj mieli strzały z dużej odległości, które łatwo obronili, kończąc 45-minutową pierwszą połowę, w której Biali często byli zbyt statyczni i nie trafiali w takich graczy jak Joe Bell czy Clayton Lewis – który wszedł w drugiej połowie – w środek pola.

Chiny prawie idealnie rozpoczęły drugą połowę, kiedy Biali zatrzymali atak z autu i prawie pozwolili Wu biec prosto do bramki, tylko po to, by Payne odzyskał siły w samą porę i wykorzystał swój wysiłek.

Następnie żagiel musiał uważać, aby odmówić Wu po tym, jak został wypuszczony po wspaniałym wsadzie na obronę Nowej Zelandii, gdy Chiny wyszły ze swoich pocisków po przerwie.

Czerwona kartka Smitha pojawiła się, gdy All Whites zaczęli odrabiać straty w drugiej połowie, pozostawiając All Whites przegranych w ostatnich pół godzinie.

Shiel musiał wyczyścić Hanwen Ding, gdy Chiny natychmiast naciskały, by uzyskać zielone światło, ale po 15 minutach All Whites zaczęli się uspokajać i odzyskiwać piłkę, a Elliott strzelił niecelnie z jednego z bardziej długotrwałych odcinków drugiej połowy.

Liangming Lin chybił głową z wyskoku z bliskiej odległości, podczas gdy Sail musiał zanurkować w lewą stronę, aby odbić strzał Xin Xu od krawędzi pola karnego i nikt nie czuł większej ulgi niż bramkarz All Whites, gdy zabrzmiał końcowy gwizdek.

Wielka chwila

Czerwona kartka Smitha w 62. minucie. Sale myślał, że zbliża się do rutynowego podania Pijnakera z kłopotów lewą flanką, Sale myślał, że to Smith i ostatecznie to Wu go podniósł, zmuszając Smitha do faulowania lub pozwalania mu biegać kolega z drużyny.

READ  Krzyżowcy odpierają machinę Toma Christie, prowadząc dominację w upadku

Najlepsi na boisku

Cacace był niebezpieczny za każdym razem, gdy włączał się do ataku, co prawdopodobnie nie zdarzało się często, gdy miał 11 na 11. Sail musiał wziąć na siebie część winy za czerwoną kartkę, ale jego interwencja obronna uchroniła All Whites przed porażką w marszu. gospodarstwo domowe.