Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

All Blacks: Ośmiu członków zarządu rugby w Nowej Zelandii, którzy zadecydują o przyszłości Iana Fostera

NZ Rugby Chair autorstwa Stuarta Mitchella. zdjęcie/fotosport

Los Iana Fostera może leżeć w rękach ośmiu członków nowozelandzkiej Rady Rugby.

Po tym, jak All Blacks pokonali Springboks 35-23 na Ellis Park, trener rugby w Nowej Zelandii Mark Robinson Media zwieńczone dziwnym połączeniem prasowym Po raz kolejny opuścił przyszłość Fostera jako trenera w stanie zawieszenia.

Robinson potwierdził jednak, że spotkanie odbędzie się w Radzie Dyrektorów NZR, która będzie odpowiedzialna za „wyznaczenie trenera”.

„W pewnym momencie odbędzie się posiedzenie zarządu” – powiedział Robinson. „Zarząd jest ostatecznie odpowiedzialny za mianowanie trenera. To jest pod względem czasu.”

Robinson powiedział również, że nie będzie dalszych komentarzy do czasu spotkania z zarządem All Blacks, gdy zawodnicy i trenerzy wrócą do domu z RPA, co prawdopodobnie będzie „od połowy do ostatniej części tego tygodnia”.

Zrozumiałe jest, że posiedzenie zarządu, na którym zostanie podjęta decyzja, prawdopodobnie odbędzie się w środę, zaledwie 10 dni przed spotkaniem All Blacks z Argentyną.

Oto ośmiu członków Rady Dyrektorów NZR, którzy spotkają się, aby zdecydować o przyszłości Fostera:

Nowozelandzka tablica rugby

Stuart Mitchell – Krzesło

Stuart Mitchell objął przewodnictwo w NZR w zeszłym roku, zastępując Brenta Impeya, który zrezygnował po siedmiu latach na tym stanowisku.

Mitchell jest byłym prezesem Związku Piłki Nożnej Canterbury Rugby (2012-14) i członkiem zarządu Crusaders (2008-2014).

Dr Farah Palmer – wiceprezes, przedstawiciel Maorysów

Dr Farah Palmer.  zdjęcie/fotosport
Dr Farah Palmer. zdjęcie/fotosport

Dr Farah Palmer (ONZM) została wybrana do Rady Dyrektorów w grudniu 2016 r.

Były Black Fern (35 testów w latach 1996-2006) poprowadził zespół do trzech kolejnych finałów Pucharu Świata w rugby i został wprowadzony do Światowej Galerii Sław w rugby w 2014 roku.

Ajit Balasingham – wybrany członek zarządu

Ajit Balasingham jest konsultantem biznesowym z ponad 20-letnim doświadczeniem komercyjnym i prowadził proces zarządzania zakupami dla United Carriers.

READ  NRL: Nowozelandzcy wojownicy zaczynają mocno, słabo kończą porażką z Cronulla Sharks

Zasiada w zarządzie Northland Rugby od 2008 roku i prezesem od 2014 do 2020 roku.

Bart Campbell – desygnowany członek zarządu

Bart Campbell jest specjalistą od marketingu sportowego z ponad 25-letnim doświadczeniem w Wielkiej Brytanii, Ameryce Północnej i Australii.

Jest członkiem Rady Dyrektorów NZR od 2020 r., Pełnił funkcję przedstawiciela NZR w World Rugby Council oraz wybranego członka Rady Dyrektorów World Rugby EXCO. Pełnił również funkcję dyrektora Rugby World Cup Limited od sierpnia 2020 roku.

Rowena Davenport – desygnowany członek zarządu

Rowena Davenport jest dyrektorem generalnym kancelarii prawnej Galaway Cook Allan i ma doświadczenie w finansach i strategii.

Dołączyła do zarządu Związku Piłki Nożnej Otago Rugby w 2014 r., a w 2019 r. została przewodniczącą, stając się pierwszą kobietą, która stała na czele dużego regionalnego związku w Nowej Zelandii.

Mark Hutton – wyznaczony członek zarządu

Mark Hutton ma 25-letnie doświadczenie w międzynarodowych finansach i inwestycjach typu private equity, w tym jako dyrektor założyciel Evergreen Partners i Direct Capital, wiodącego inwestora w prywatnej spółce w Nowej Zelandii.

Odbył dwie trzyletnie kadencje w zarządzie uniwersyteckiego klubu piłkarskiego rugby College Rifles w Auckland.

Billy Mackey – wybrany członek zarządu

Billy McKee został wybrany do Rady Dyrektorów NZR na dorocznym walnym zgromadzeniu w 2020 roku.

Jest założycielem i dyrektorem generalnym Pango Productions, prywatnej firmy filmowej i telewizyjnej. Pełni również funkcję przedstawiciela sektora kreatywnego w Radzie Doradczej ds. Biznesu Prezesa Rady Ministrów.

Rt Hon Dame Patsy Reddy – wyznaczony członek zarządu

Były gubernator generalny Rt Hon Dame Patsy Reddy ma rozległe doświadczenie w zarządzaniu i pełnieniu funkcji doradczych zarówno w sektorze publicznym, jak i prywatnym.

Pracowała jako dyrektor niewykonawczy dla kilku dużych firm nowozelandzkich. W 2014 roku została nowozelandzką Lady Companion Orderu Zasługi dla Sztuki i Usług Biznesowych, otrzymała stopień Senior Fellow of the Order, a w 2016 roku została odznaczona Orderem Queen’s Service Medal (QSO).

READ  Super Rugby: pomocnik Highlanders Aaron Smith naciska na the Reds: `` Właśnie wygrali wyścig ''