Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

AKTUALIZACJE NA ŻYWO: Rewanż bokserski wagi ciężkiej – Joseph Parker vs Derek Chisora ​​II z Manchesteru

Największy i najpotężniejszy ze wszystkich, Joseph Parker, wejdzie na ring w niedzielnym porannym rewanżu z Derekiem Chisorą w Manchesterze, z zawodnikiem wagi ciężkiej Kiwi na szczycie kariery.

29-letni Parker przed swoją drugą walką z Chisorą przechylił szalę na 114kg – prawie o 5kg cięższy niż w pierwszej walce między nimi w maju, którą Kiwi wygrał podzieloną decyzją.

Poprzednia najcięższa waga, jaką Parker udał się na ring, wynosiła 111,13 kg, aby w lutym 2020 roku zmierzyć się z amerykańskim Shondell Winters, którą wygrał dzięki TKO w piątej rundzie.

Tymczasem Chisora ​​ważyła 113kg – nieco lżej niż w pierwszym majowym meczu – jednocześnie rezygnując z wzrostu i sięgając po kiwi.

Wzrost Kizory wynosi 187 centymetrów, czyli mniej niż 193 centymetry wzrostu Parkera, a jego wzrost to 188 centymetrów, o pięć centymetrów mniej niż 193 centymetry Parkera.

W piątek (czasu nowozelandzkiego) Parker również dokonał bezprecedensowej prognozy, że w niedzielnym rewanżu wyśle ​​Chisorę między 6 a 10 rundą.

Kiwi trenował poza WBC Heavyweight Tyson Fury MTK Global Arena w Morecambe w Anglii, pod czujnym okiem nowego trenera Andy’ego Lee.

Parker jest obecnie na 2. miejscu przez WBO i na 10. miejscu w rankingach wagi ciężkiej IBF i WBA.

Zwycięstwo nad Chisorą prawdopodobnie wyeliminowałoby tytuł WBO z niepokonanym Brytyjczykiem Joe Joyce’em.

READ  WYŚCIG: Konie kiwi wygrywają dwa miliony dolarów