Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

AKTUALIZACJE NA ŻYWO: Black Caps v Ireland, pierwszy mecz międzynarodowy (ODI)

Finn Allen zadebiutuje w meczu ODI z Irlandią. Obraz/Getty Obrazy

Aktualizacje na żywo z meczów otwarcia ODI pomiędzy Black Caps a Irlandią w Dublinie.

The Black Caps po raz pierwszy będą miały dwóch graczy w pierwszym meczu ODI z Irlandią.

„Z przyjemnością ogłaszam, że po raz pierwszy w jednodniowych rozgrywkach międzynarodowych Nową Zelandię reprezentuje dwójka: Finn Allen, który otworzy mrugnięcie, oraz Glenn Phillips w środkowej klasyfikacji” – powiedział Shane Jorgensen, główny trener Tour of Ireland.

„Obaj gracze spisywali się bardzo dobrze na arenie T20 i jest to świetna okazja, aby jutro reprezentować Nową Zelandię. Jestem naprawdę podekscytowany, widząc, jak wypadną w pierwszej grze z serii”.

Allen wcześniej zagrał sześć Twenty20 w Black Caps, podczas gdy Phillps zagrał 35 T20 i jeden test.

Mitchell Santner dołączył do składu dopiero późno po tym, jak uzyskał pozytywny wynik testu dla Covida i opuści pierwszy mecz. Adam Milne również odpada z powodu kontuzji.

Podobnie jak przedwczoraj All Blacks w domu, Black Caps nigdy nie przegrali z Irlandią. Wcześniej zmierzyli się czterokrotnie z największą wygraną na poziomie 290 punktów w 2008 roku, kiedy Nowa Zelandia zdobyła 402 punkty do dwóch.

Drużyna ODI Irlandia: Tom Latham (Captain & Wake), Finn Allen, Michael Bracewell, Dane Cleaver (tydzień), Jacob Duffy, Loki Ferguson, Martin Jupitel, Matt Henry, Adam Milne, Henry Nichols, Glenn Phillips, Mitchell Santner, Ech Soddy, Blair Tickner, Czy młody

READ  Indie są niebezpieczne dla Black Caps w finale World Trial Championship