Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Aktualizacje krykieta na żywo: Czarne czapki przeciwko Anglii, pierwszy test Lorda – Devon Conway błyszczy wspaniałym stuleciem od debiutu

Kapitan Ken Williamson i szybki melonik Kyle Jamison przygotowują się do zmierzenia się z Anglią w pierwszym z dwóch testów w Lords. Wideo / AP

Aktualizacje na żywo dla pierwszego testu między czarnymi czapkami a Anglią.

Black Caps powracają na długo oczekiwany powrót do lorda w swoich pierwszych dwóch meczach testowych przeciwko Anglii, które poprzedzą inauguracyjny finał mistrzostw świata w testach.

Minęło 62 dni od ostatniego meczu Nowej Zelandii, który był wygodnym zwycięstwem nad Bangladeszem na Twenty20 w Eden Park.

Chaos Covid-19 w Indiach zdominował upływ czasu, który zatrzymał i ostatecznie zawiesił indyjską Premier League, zatrzymując przygotowania kilku członków zespołu testowego Black Caps, którzy w międzyczasie prowadzili swój handel w krótszym formacie.

Jednak poza nieobecnością człowieka pokoju Trenta Bolta, trener Gary Stead ma do dyspozycji cały skład, ale z drużyną wiąże się kilka problemów.

Ken Williamson ujawnił dziś rano To, że Devon Conway wyprzedza Willa Younga i Toma Blundella na szczycie rankingu mrugnięcia dla partnera Toma Lathama.

Dominacja Conwaya w pierwszej klasie krykieta, wraz z jego silną formą, która zapoczątkowała jego międzynarodową karierę białą bilą, jest wystarczającym dowodem na to, że może on poradzić sobie z zadaniem otwierającym lub służyć jako pałkarz wyższej rangi w testach.

Powrót Colina de Grandhomme’a po operacji kostki toruje drogę najlepszemu multidyscyplinarnemu graczowi w kraju do potwierdzenia swoich praw w reprezentacji międzynarodowej.

Przybycie Bolta do Anglii w piątek oznacza, że ​​może zmieścić się do drugiego testu w Edgbaston, ale Stead to zrobił Wszyscy oprócz wykluczają taki wybór, w którym 31-latek przygotowuje się do wyjazdu na Mistrzostwa Świata w Zimnych Próbach.

„Nie sądzę, że zobaczycie tutaj Trenta w meczach testowych”, powiedział Stead. „Chcemy go przygotować do finału Mistrzostw Świata”.

„Jest w domu; miał tam tydzień gry w kręgle, co jest świetne, po dość długiej izolacji pod koniec IPL”.

READ  NRL 2021: Nie zaplanowano jeszcze przedłużenia umowy Payne Haas Brisbane Broncos

Matt Henry otrzymał skinienie w 12-osobowym składzie przed Dougiem Braswellem i Jacobem Duffym jako bezpośrednia zamiana z Boltem lub mogliby wybrać Spinnera w Mitchell Santner.

„Boisko Lorda ma zielony odcień przez dwa dni – zostało przycięte do 6 mm. Jesteśmy przyzwyczajeni do wielu chwastów, więc zdecydowanie wygląda inaczej” – dodaje.

Czarne czapki będą musiały wybiec na terenie, który ostatnim razem, gdy tam byli, był sceną złamanego serca w postaci finału Pucharu Świata w krykiecie 2019

Jednak przegrany ponad dwa lata temu trener Gary Stead uważa, że ​​po meczu nie będzie kaca.

– Wygrywaliśmy i przegrywaliśmy na większości stadionów na całym świecie – nie będzie to miało większego wpływu na ten mecz – powiedział.

Oprócz bolesnych wspomnień z Mistrzostw Świata, Nowa Zelandia ma również do czynienia z historycznymi demonami. Od pierwszej rundy w 1931 r. przeprowadzili 17 testów na słynnym boisku i wygrali tylko raz, pod wodzą Stephena Fleminga w 1999 r., kiedy otwierający Matt Horn trafił jedną ze swoich czwórek w swojej karierze 100 z 224 piłek.

Stół:

Pierwszy test Anglia vs Black Caps, Lords, rozpocznie się w środę 2 czerwca o 22:00.

Różnica:

Czarne kapelusze (ewentualnie): Devon Conway, Tom Latham, Ken Williamson, Ross Taylor, Henry Nichols, PJ Watling, Colin DeGrandom, Mitchell Santner, Kyle Jamison, Tim South, Neil Wagner, Matt Henry (12. mężczyzna).

Skład Anglii: Rory Burns, Dom Sibley, Dan Lawrence, Haseeb Hamid, Joe Root (C), Zach Crowley, Olly Pop, James Prause, Sam Billings, Craig Overton, Olly Robinson, Jack Leach, James Anderson, Mark Wood, Olly Stone, Stewart Broad .

Perspektywa:

Anglia – $1,85 $1

Losowanie – $4,80 $

Nowa Zelandia – 2,80 USD

Jak oglądać:

The Herald będzie dostarczać aktualizacje na żywo na stronie nzherald.co.nz/sport prowadzonej przez Dylana Cleavera i Nialla Andersona. Alternatywnie możesz oglądać transmisje na żywo i relacje na Spark Sport.

READ  Młodzi wahadłowcy walczą o dwa tytuły mistrzostw Słowenii | Sporty