Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Aktualizacja Assassin’s Creed Valhalla naprawia błąd, który uniemożliwiał Święta Bożego Narodzenia • Eurogamer.net

Boże Narodzenie trwa teraz do końca stycznia.

Jeśli chcesz, żeby Boże Narodzenie potrwało trochę dłużej, cóż, w Assassin’s Creed Valhalla tak.

Jednak dzieje się tak również dlatego, że dla wielu graczy Boże Narodzenie jeszcze nie nadeszło – ale ten dzień musi w końcu nadejść.

Na festiwalu Yuletide Winter Valhalla, jeszcze przed świętami, pojawiał się błąd. Wydarzenie miało rozpocząć się w połowie grudnia, ale nie pojawiło się dla wielu graczy, którzy już świętowali wydarzenie Yuletide w 2020 roku.

Dziś planowana jest nowa aktualizacja tytułu z poprawką błędów 1.4.1.2, która naprawi to wszystko, a Święto Przejrzystości powinno zostać uruchomione dla wszystkich graczy tego popołudnia.

Z powodu opóźnienia Ubisoft będzie teraz prowadzić Yuletide do 27 stycznia.

Ta treść jest hostowana na zewnętrznej platformie, która wyświetli ją tylko wtedy, gdy zaakceptujesz pliki cookie do targetowania. Włącz pliki cookie, aby je wyświetlić.

Pod koniec zeszłego roku rozmawiałem z członkami zespołu Valhalla o planach gry na 2022 rok. Jeśli jeszcze jej nie wypróbowaliście, Wielkie wydarzenie crossoverowe między Valhallą a Odyssey to bezpłatna i hojna część serwisu fanów To jest warte obejrzenia.

Następna w kolejce będzie Valhalla Wielkie 35-godzinne rozszerzenie Ragnaroka, Dawn, zaplanowane na 10 marca.

Kolejny nowy tryb gry zostanie również dodany do Valhalla, podczas gdy Ubisoft powiedział mi, że fani również mają więcej do zaoferowania od ulubionego Assassin Basim.

READ  Piplup dostaje Swole w nowych filmach treningowych Pokemon