Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Aktorka No Country For Old Men i Teksańska masakra piłą mechaniczną Kathy Lamkin zmarła w wieku 74 lat

Aktorka No Country For Old Men i Teksańska masakra piłą mechaniczną Kathy Lamkin zmarła w wieku 74 lat po krótkiej chorobie.

  • Kathy Lamkin, która pojawiła się w No Country For Old Men i Teksańskiej masakrze piłą mechaniczną, zmarła w wieku 74 lat.
  • Jej rodzina powiedziała Ostatecznemu terminowi, że minął 4 kwietnia po krótkiej chorobie
  • „Jej rodzina i przyjaciele będą tęsknić za Cathy — powiedziała rodzina — i zostawiła ślad na wszystkim, z czym zmierzyła się w swoim życiu na ziemi.
  • Kathy otrzymała nagrodę Screen Actors Guild Award jako członek No Country For Old Men, która została uhonorowana za wybitną rolę obsady w filmie kinowym podczas gali wręczenia nagród w 2008 roku

Aktorka Kathy Lamkin zmarła w wieku 74 lat.

Lamkin zmarła 4 kwietnia po krótkiej walce z chorobą, jak ujawniła jej rodzina Limit.

Lamkin grał kierownika przyczepy kempingowej Desert Aire w filmie z 2007 roku „No Country for Old Men” z Javierem Bardemem i panią T Lady w remake’u Teksańskiej masakry piłą mechaniczną z 2003 roku.

Aktorka Kathy Lamkin (na zdjęciu No Country For Old Men) zmarła po krótkiej walce z chorobą, jej rodzina ujawniła w Deadline

„Jej rodzina i przyjaciele będą tęsknić za Cathy, a ona pozostawi ślad na wszystkim, z czym zmierzyła się w swoim życiu na ziemi” – powiedziała jej rodzina.

Kathy otrzymała nagrodę Screen Actors Guild Award jako członek No Country For Old Men, która została uhonorowana za wybitną rolę obsady w filmie kinowym podczas 2008 Awards.

Urodzony w Graham w Teksasie Lamkin wykładał sztuki teatralne w Codwell Elementary School w Houston, zanim założył Unicorn School of Acting i USA Theatre, zgodnie z Deadline.

READ  Adele dominuje na listach przebojów w Wielkiej Brytanii z podwójnym numerem 1, najwyższą sprzedażą w pierwszym tygodniu od 2017 r. | Adele

W 2002 roku zaczęła przeprowadzać się z Houston do Los Angeles, starając się przenieść swoją karierę aktorską na wyższy poziom.

Urodzony w Graham w Teksasie Lamkin wykładał sztuki teatralne w Codwell Elementary School w Houston, zanim założył Unicorn School of Acting i USA Theatre, zgodnie z Deadline.  Na zdjęciu na premierze Teksańskiej masakry piłą mechaniczną: Początek

Urodzony w Graham w Teksasie Lamkin wykładał sztuki teatralne w Codwell Elementary School w Houston, zanim założył Unicorn School of Acting i USA Theatre, zgodnie z Deadline. Na zdjęciu na premierze Teksańskiej masakry piłą mechaniczną: Początek

Kathy została obsadzona jako Tea Lady w zwiastunie w horrorze z 2003 roku Teksańska masakra piłą mechaniczną, a następnie dostała kilka innych ról w programach, takich jak Malcolm In The Middle, Nip/Tuck, Medium i Boston Legal.

Zagrała „Kobietę w szpitalu Blues” w komedii kryminalnej z 2005 roku Kiss Kiss Bang Bang z Robertem Downeyem Jr i Valem Kilmerem w rolach głównych.

Wcieliła się ponownie w rolę Lady of Tea w 2006 roku w Teksańskiej masakrze piłą mechaniczną: Początek.

Najnowsze filmy obejmują rolę w filmie Sweetwater z 2013 roku z udziałem Eda Harrisa i January Jonesa.

Lamkin pozostawił męża Stephena Lamkina, córkę Katie, syna Grega, żonę Cami i dwoje wnucząt.

Obecnie organizuje się uroczystość życia na cześć Cathy, ale nie podano żadnych dalszych szczegółów, zgodnie z ostatecznym terminem.

Rodzina poprosiła o darowizny na Fundusz Aktorów zamiast kwiatów.

Kathy otrzymała nagrodę Screen Actors Guild Award jako członek obsady No Country For Old Men, która została uhonorowana za wybitną rolę obsady w filmie kinowym podczas 2008 Awards;  Nakręcony na premierze Teksańskiej masakry piłą mechaniczną w 2003 roku

Kathy otrzymała nagrodę Screen Actors Guild Award jako członek obsady No Country For Old Men, która została uhonorowana za wybitną rolę obsady w filmie kinowym podczas 2008 Awards; Nakręcony na premierze Teksańskiej masakry piłą mechaniczną w 2003 roku

Reklama