Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Aktor Brookside James Carroll umiera nagle, a przyjaciele potwierdzają śmierć gwiazdy mydlanej

Aktor Brookside, James Carroll, nagle umiera, gdy przyjaciele potwierdzają śmierć Soap Star w hołdzie na Facebooku

  • Aktor był najbardziej znany fanom mydła za rolę Briana „Bumpera” Humphreysa na Brookside w latach 1988-1991.
  • Ostatni występ aktorski Jamesa miał miejsce w styczniu w Corornation, gdzie zagrał aktora o imieniu Bob u boku Mary Taylor (Patty Claire).
  • Kilku znajomych ogłosiło jego śmierć – co uważa się za zaskakujące – w wielu postach w mediach społecznościowych w czwartek
  • Mówiono, że gwiazdor mydlany żył ze schorzeniem, które oznaczało, że tętnice w jego mózgu mogły w każdej chwili pęknąć

Zmarł aktor Brookside i Coronation Street, James Carroll.

Aktor był najbardziej znany fanom mydła za rolę Briana „Bumpera” Humphreysa na Brookside w latach 1988-1991.

Ostatni występ aktorski Jamesa miał miejsce w styczniu w Corornation, gdzie zagrał aktora o imieniu Bob u boku Mary Taylor (Patty Claire).

Łamiące serce: Brookside i Coronation Street aktor James Carroll umiera

według słońceJames doznał ataku zapalenia płuc w 2020 roku, ale całkowicie wyzdrowiał.

W poście zauważono również, że aktor żył w stanie terminalnym, co oznacza, że ​​tętnice w jego mózgu mogą w każdej chwili pęknąć.

Kilku znajomych ogłosiło jego śmierć – co uważa się za zaskakujące – w wielu postach w mediach społecznościowych w czwartek.

Wcześniej w 2009 roku nakręcił film dokumentalny na YouTube o swojej chorobie, w którym pojawił się u boku swojej żony Justina i ich dzieci.

Rola: Ostatni występ aktorski Jamesa miał miejsce w styczniu w Corornation, gdzie zagrał aktora o imieniu Bob u boku Mary Taylor (Patty Claire).

Rola: Ostatni występ aktorski Jamesa miał miejsce w styczniu w Corornation, gdzie zagrał aktora o imieniu Bob u boku Mary Taylor (Patty Claire).

W filmie podobno powiedział: „Jestem z Justinem już prawie 13 lat. Justin i ja świetnie się bawiliśmy przez te 13 lat.

READ  Ostatni fortepian Chopina odtwarza cechy XIX wieku

„Trudno myśleć o obawach związanych z nieobecnością tutaj, ponieważ – wiesz, bez spotkania Justina i bez chłopców, myślę o tych 13 latach.

Jeśli jutro umrę, będę szczęśliwy. Nigdzie bym nie wstawał i nie byłbym z tego powodu zgorzkniały, ponieważ w życiu, doświadczeniach i tym podobnych rzeczach miałem tyle radości, tyle miłości i tyle dobrych chwil.

Oprócz kariery aktorskiej James był także członkiem duetu ska 2 Toned, wielu jego przyjaciół przesyłało hołd po wieści o jego śmierci.

Jego kolega z zespołu napisał: „Moje serce jest złamane. Mój wspaniały przyjaciel, mentor i brat James Carroll Jimmy niestety zmarł.

Tribute: James był członkiem muzycznej obsady 2 Toned, a jego kolega z zespołu napisał: „My Heart is Broken.  Odszedł mój wspaniały przyjaciel, mentor i brat James Carroll Jimmy”.

Tribute: James był członkiem muzycznej obsady 2 Toned, jak napisał jego kolega z zespołu: „My Heart is Broken. Odszedł mój wspaniały przyjaciel, mentor i brat James Carroll Jimmy”.

Inny użytkownik napisał:

Inny użytkownik napisał: „Jesteśmy zdruzgotani smutną stratą bardzo pięknego mężczyzny, który miał szczęście tak dobrze go poznać”.

„Jimmy i ja świetnie graliśmy i mieliśmy niesamowite 12 lat i ponad 850 koncertów w całym kraju, spotykając się i ciesząc się tysiącami niesamowitych ludzi, których teraz nazywamy przyjaciółmi”.

Dodał: „Czas na scenie był ekscytujący, ale jakość czasu, który spędzasz w podróży, śmiejąc się, płacz, żartując i oczywiście śpiewając i będąc po prostu dużą częścią życia innych, to coś.

Zawsze będę pamiętać i pielęgnować do końca moich dni. Kocham cię Jim Dobranoc, dopóki nie spotkamy się ponownie, mój drogi przyjacielu. Dobrze się bawimy później niż myślisz.

Inny użytkownik napisał: „Jesteśmy zdruzgotani smutną stratą bardzo pięknego mężczyzny, jesteśmy błogosławieni, że znamy go tak dobrze. Nasze myśli są z Justinem i jej rodziną, ale także z Alanem Taylorem i twoją rodziną. Niebo zyskało tak wspaniałego anioła. RIP Jim będzie bardzo za tobą tęsknił.

Reklamy