Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

AHF: Światowi zwolennicy VAX biorą na cel Modernę Greed – „Murderna” – z codziennymi protestami

Cambridge, Massachusetts – () – Od poniedziałku 8 listopada obrońcy AIDS Healthcare Foundation (AHF) oraz inne organizacje, które będą organizować dwutygodniowe protesty i codzienne działania skierowane przeciwko firmie Moderna, producentowi głównej szczepionki mRNA COVID-19 oraz jej prezesowi Stéphane’owi Bancel. Adwokaci będą protestować przeciwko pandemicznej eksploatacji i niechęci firmy biotechnologicznej – i jej dyrektorowi generalnemu – do bardziej sprawiedliwego dzielenia się ratującą życie szczepionką z ludźmi w potrzebie na całym świecie, zmieniając nazwę hasła firmy na „Murderna”.

Protesty – w tym różnorodne teatry uliczne ze szkieletami, kombinezonami ochronnymi, tekturowymi trumnami, workami na pieniądze i nie tylko – odbędą się w poniedziałek przed siedzibą firmy w Cambridge, 8 listopada ze wstępnym protestem o godz. Następnie o godzinie 12:00 odbywają się codzienne protesty, które trwają w każdy dzień powszedni od 9 do 12 listopada oraz w kolejnym tygodniu od 15 do 19 listopada. „Czy wiesz, że twój sąsiad jest chciwym wyzyskiwaczem epidemii?” Zostanie ona wysłana pocztą do mieszkańców dzielnicy Beacon Hill firmy Bancel, którzy mają określone kody pocztowe, a także do kanału telewizyjnego i telewizji kablowej, który będzie nadawał w stacjach w Bostonie. (Aby obejrzeć spot telewizyjny, Kliknij tutaj.)

co lub co:

Zaszczep nasz światowy protest (VOW) w Globalnej Centrali Moderna w Cambridge

gdy:

Protesty Moderna Cambridge –

  • Poniedziałek, 8 listopada o 15:00 ET

  • od czwartku 9 listopada do piątku 12 listopada 12:00 czasu wschodniego

  • od poniedziałku 15 listopada do piątku 19 listopada, 12:00 czasu wschodniego

gdzie:

200 Technology Square, Cambridge, MA 02139

Kim jest:

Około 15 do 30 rzeczników społeczności każdego dnia, w tym Fundacja Al Haramain i organizacje partnerskie

Notatka na biurko i wizualizacje B-ROLL:

W różne dni akcje protestacyjne na chodniku obejmowały pikiety na chodniku przed siedzibą firmy Moderna; Teatr uliczny ze szkieletami, kombinezonami ochronnymi, tekturowymi trumnami, trzystopowymi balonami-globusami, workami na pieniądze i nie tylko.

Zestaw narzędzi do mediów społecznościowych:

Zwolennicy kampanii mogą uzyskać dostęp do wiadomości i zdjęć do opublikowania w mediach społecznościowych tutaj: https://docs.google.com/presentation/d/1gA1ag8GPZ9svsG0uaVU-zEQflDneaoBtoHjonyinnPQ/edit?usp=sharing

według Boston GlobeAkcje Moderny spadły w zeszły czwartek po tym, jak Wall Street odpowiedziała na wiadomość, że całkowita sprzedaż szczepionek nie będzie tak duża, jak oczekiwano: o 5 miliardów dolarów mniej niż początkowo oczekiwano. W zeszłym miesiącu ostry artykuł na pierwszej stronie w New York Times (Moderna, wyścig o zyski, trzyma szczepionkę przeciwko Covidowi poza zasięgiem biednych) Śledzenie szybkiego wzrostu gotówki Moderny dzięki szczepionce COVID-19: od całkowitych przychodów w wysokości 60 milionów dolarów w 2019 r. do (przewidywane w tym czasie) „20 miliardów dolarów zysku w tym roku” Jest analitykiem Morningstar Oczekiwana firma może obejmować Zyski ze szczepionek „…do 14 miliardów dolarów”.

The Guardian poinformował, że Moderna „… rząd USA (który pomógł sfinansować rozwój szczepionki) pobierał do 16,50 USD za dawkę i sprzedawał ją za 22 do 37 USD poza USA”. („Szczepionki COVID-19: umowy, ceny i zyski” The Guardian, Julia Kollewe, 11.08.21 AstraZeneca, konkurent Moderny, sprzedaje swoją szczepionkę za mniej niż 5 dolarów.

New York Times cytuje dr. Toma Friedena, byłego szefa Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom, który powiedział: „Oni (Moderna) zachowują się tak, jakby nie mieli absolutnie żadnej odpowiedzialności poza maksymalizacją zwrotu z inwestycji”. Gazeta donosiła również:

  • Spośród garstki krajów o średnich dochodach, które osiągnęły porozumienie w sprawie zakupu szczepów Moderna, większość nie otrzymała jeszcze żadnych dawek, a co najmniej trzy musiały zapłacić więcej niż Stany Zjednoczone lub Unia Europejska, według urzędników rządowych w tych krajach . .

  • Stany Zjednoczone też 1,3 miliarda dolarów Do badań klinicznych i innych badań. A w sierpniu 2020 r. rząd zgodził się zamówić w przedsprzedaży szczepionkę o wartości 1,5 miliarda dolarów, zapewniając, że Moderna będzie miała rynek na niesprawdzony produkt.

„Nasze przesłanie dla Moderny pozostaje jasne: chciwość zabija, a nie będziemy tolerować żadnej pandemii, która przynosi więcej korzyści” – powiedział. Tracy Jones, dyrektor regionalny na Środkowy Zachód i krajowy dyrektor ds. rzecznictwa Fundacji Al-Haramain. „W krajach o niskich dochodach tylko około 4% osób zostało zaszczepionychSzczególnie dotknięta jest Afryka. Nie pozwolimy firmom farmaceutycznym na ratowanie leczenia ratującego życie milionów ludzi poprzez pobieranie wygórowanych cen za leki, które często są opracowywane przy wsparciu podatników. Nowoczesna Powinnam Obniżaj ceny szczepionek, dziel się swoimi patentami i technologią z innymi krajami i bądź przejrzysty w swoich kontaktach biznesowych ze szczepionkami, aby można było zwiększyć produkcję na całym świecie, aby naprawdę poradzić sobie z naszą globalną pandemią. Będziemy tu przez następne kilka tygodni i nie przestaniemy, dopóki nasi moderatorzy nie zrobią tego, co należy! ”

Latem Al-Haramain kierował podobnymi protestami wymierzonymi w firmy Pfizer i Johnson & Johnson w ich centralach jako współbeneficjentów strasznych epidemii.

Fundacja Ochrony Zdrowia AIDS (AHF), największa światowa organizacja zajmująca się AIDS, obecnie świadczy opiekę medyczną i/lub usługi dla ponad 1,6 miliona klientów w 45 krajach na całym świecie: w Stanach Zjednoczonych, Afryce, Ameryce Łacińskiej/Karaibach, regionie Azji/Pacyfiku i Europie. Aby dowiedzieć się więcej o Fundacji Al-Harameen, odwiedź naszą stronę internetową: www.aidshealth.orgZnajdź nas na Facebook: www.facebook.com/aidshealth Śledź nas na Twitterze: Umieść tweeta i Instagram: Umieść tweeta

READ  Naukowcy wytropili źródło wielu tajemniczych gwałtownych wybuchów radiowych