Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Adele: australijska reporterka, która „obraziła” piosenkarkę, oferuje na antenie przeprosiny za „śmiertelny błąd”

Australijska dziennikarka telewizyjna, która otrzymała „strumień nadużyć i wyśmiewania” za Nie słuchanie nowego albumu Acdele przed przeprowadzeniem z nią wywiadu wydał przeprosiny.

W swoim ostatnim monologu pod koniec Seven’s wschód słońca w weekend W sobotę (27 listopada) Matt Doran powiedział widzom: „Jeśli mam być z wami szczery, zasługuję na większą część tej brutalności i całkowicie ją posiadam”.

Mówi się, że Doran udał się do Londynu 4 listopada, zanim ostatnia płyta Adele została wydana 19 listopada, 30Na ekskluzywny wywiad z 33-letnią piosenkarką.

Zostało wykonane w ramach umowy pakietowej o wartości 1 miliona dolarów (539 065 funtów), która obejmowała prawa do transmisji do CBS prywatna telewizja Adele: Tylko jedna noc.

Według doniesień brytyjska piosenkarka i autorka tekstów Duran nie zadała ani jednego pytania na temat swojego nowego albumu podczas 20-30 minutowego wywiadu. Kiedy wokalista „Easy On Me” zapytał Dorana, co myśli 30Powiedział jej, że o niej nie słyszał.

Doran przypisał ten błąd utracie wiadomości e-mail z linkiem do przedpremierowej wersji albumu, którego może wysłuchać.

„Dzień po naszym przybyciu do Londynu przyszedł e-mail od Sony. Nie wspomniał o Adele, ale zawierał link do jej albumu”.

„Prawdziwa, ponura prawda jest taka, że ​​ją przegapiłem. Z absurdalnie długim marginesem, najważniejszy e-mail, jaki kiedykolwiek przegapiłem w moim życiu.”

Nazywając to „śmiertelnym błędem”, odrzucił zarzuty, że Adele wycofała się z wywiadu po tym, jak dowiedziała się, że nie słuchał albumu.

Możesz uzyskać dostęp do nieograniczonego przesyłania strumieniowego filmów i programów telewizyjnych dzięki Amazon Prime Video Zarejestruj się teraz, aby skorzystać z bezpłatnego 30-dniowego okresu próbnego

Udział

Dziennikarz zaprzeczył zarzutom, że „głęboka” i „zabawna” Adele wycofała się z wywiadu

(Obrazy Getty’ego)

Duran opisał piosenkarkę jako „głęboką” i „zabawną”, mówiąc: „Ale to wszystko nie ma znaczenia, ponieważ przez pominięcie linku do albumu, jakkolwiek mógłbym to usprawiedliwić, obraziłem Adele”.

Spiker powiedział, że „nigdy celowo nie będzie szanował” piosenkarki, za którą przeprosił, dodając: „Przepraszam także fanów Adele z Australii i was, naszych widzów, którym z mojej winy odmówiono przeprowadzenia tego wywiadu i wglądu w jej postać”.

W następstwie kontrowersji Sony odmówiło udostępnienia materiału z wywiadu. 30 już dostępny – przeczytaj niezależnyrewizja Tutaj.

READ  Intymne tradycje świąteczne dla A&E Book | Sztuka i Rozrywka