Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

„Absolute Scream”: William O’Donnell z Auckland wyznacza wysokie standardy wędkarstwa letniego

Pierwszy dzień krajowego sezonu krykieta to za wcześnie, aby mówić o sezonie letnim, czy może?

W dniu otwarcia 2022-23 BLUNKIT ZBROJA pora roku, Okland William O’Donnell Weź krzyk jedną ręką, która zabierze trochę bicia.

Nurkowanie na pełnym powietrzu sprawiło, że chwyt O’Donnella był całkiem fajny, ale szczególną część stanowiły jego umiejętności przewidywania.

Pole w pierwszym kuponie, jak Były Spinner Black Cubs Will Somerville O’Donnell zaczął przesuwać się na bok nogi, gdy tylko to zobaczył Ciasto Otago Dale Phillips Niżej do jednego kolana.

Czytaj więcej:
* Pat Cummins zastępuje Aarona Fincha na stanowisku kapitana Team Australia ODI
* Dzwony alarmowe dla najszybszego piłkarza Black Caps, Lockie Fergusona po przegranej rozgrzewce na Mistrzostwach Świata T20
* Szkocja pokonała dwukrotnie mistrzów Indii Zachodnich w Pucharze Świata T20
* Czarne kubki rzucone w pobliżu RPA w niepokojącym sygnale przed Mistrzostwami Świata T20

Kiedy Phillips oddał celny strzał na Community Oval w Eden Park, O’Donnell był już za bramkarzem Oakland, Benem Hornem, gdy pobiegł tam, gdzie skierował piłkę.

Po dwóch kolejnych krokach O’Donnell wyskoczył w powietrze i wyrwał piłkę lewą ręką w zdumiewającym pokazie wyczucia czasu i umiejętności.

William O'Donnell jest w akcji, chwytając cudowny haczyk.

Krykiet w Nowej Zelandii

William O’Donnell jest w akcji, chwytając cudowny haczyk.

Phillips, który musiał odejść na 45 lat, wyglądał na równie zszokowanego jak Somerville, ale był jedynym graczem, który się uśmiechnął, gdy gracze z Auckland wystartowali, by świętować.

Auckland Cricket skomentował wideo: „Absolutnie krzyknął na pierwszy rzut oka Williama O’Donnell z Willa Somerville, aby usunąć niebezpiecznego Del Phillipsa przez 45 lat”.

W sumie Somerville zdobył trzy bramki, gdy Otago wyszedł za 261 po przegranej partii, a Oakland poprosił go o uderzenie w czterodniowej walce.

W odpowiedzi O’Donnell otworzył kij przeciwko Oaklandowi, przesunął się, prawdopodobnie czując się zirytowany sposobem, w jaki minął jego dzień.

Ale jako przypomnienie tego, jak trudny może być krykiet, został osaczony przez złotą kaczkę Jacoba Duffy’ego podczas pierwszej piłki rundy w Auckland.

Dzięki dziennikom, Duffy ominął także nocną wartę Cole’a Briggsa i Somerville’a, by przechytrzyć Oakland na 9-3, wciąż 252 podania za pierwszymi rundami Otago.

Gdzie indziej Will Young był niepokonany na 52. miejscu, gdy Central Stags osiągnął 123-2 w logach przeciwko Canterbury Nelsona, a Wellington Firebirds w odpowiedzi rzucili mężczyznom z Northern County 225 przed trafieniem 44 bez porażki.

READ  Formuła 1: Max Verstappen wygrywa w Barcelonie, gdy Ferrari potyka się