Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Abka wprowadziła pierwszy autonomiczny C-store w Polsce

Projekty Żabki nadal nabierają kształtu w Polsce i w całej Europie, będąc połączeniem mikromarketów Żabki Zappka i sklepów nano opartych na sztucznej inteligencji AiFi.


Kapka, największa w Polsce sieć sklepów typu convenience, uruchomiła pierwszy autonomiczny sklep spożywczy firmy w swoim kraju z IIII, wiodącą firmą w tworzeniu AI – wolnego od tarcia autonomicznych zakupów. Znajdujący się w Bosland całodobowy sklep Japka o powierzchni 210 m² znajduje się na terenie Międzynarodowego Centrum Wystawowego Bosnan i obsługuje klientów podczas podróży.

Aabka i AiFi planują kontynuować projektowanie w Polsce i w całej Europie, co będzie połączeniem Nano Stores AiFi i Micro Markets kabka zasilanych sztuczną inteligencją (Zappka), zgodnie z oświadczeniem firmy.

Partnerstwo obejmuje integrację platformy sklepu autonomicznego AiFi z aplikacją Żappka, która ma ponad 5 milionów użytkowników.

Po zeskanowaniu, aby wejść, kamery sterowane komputerowo w sklepie będą obserwować przedmioty, które klient wkłada do torby na zakupy. Po zakupach klienci mogą wyjść i otrzymać paragon do wykorzystania oraz e-mail. Na zapleczu, gdy produkty są na wyczerpaniu, technologia AiFi ogłosi w sklepie Japka usprawnienie asortymentu produktów.

Dzięki 20-letniemu doświadczeniu na polskim rynku, Sieć Żabka to obecnie ponad 7200 sklepów, zarządzanych przez blisko 6000 właścicieli pod marką abka.

Oprócz Żabki, AiFi ma na całym świecie 15 sklepów z takimi markami jak Choice Market, Carrefour, Wundermart i Loop Neighborhood.

powiązana zawartość

Omawiać

READ  Mistrzostwa Świata Polska Piłka ręczna | Sport narodowy