Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Abhijit Sawant woła do indyjskiego idola: „Są bardziej zainteresowani, czy zawodnik może wypolerować buty, czy nie”.

  • Abhijit Sawant, zwycięzca pierwszego sezonu Indian Idol, skrytykował ostatnie sezony serialu za to, że nie skupiają się na muzyce, ale raczej na tragicznych historiach uczestników.

Zaktualizowano 21 maja 2021, 13:19 IST

Po synu Kishore Kumara Amicie Kumar, zwycięzca pierwszego sezonu w Indiach, Abhijit Sawant, również skrytykował serial. Abhijit powiedział, że twórcy filmowi coraz bardziej skupiają się na tragicznej przeszłości uczestników, a nie na ich umiejętnościach śpiewania.

Ostatnio program został skrytykowany online za specjalny odcinek Kishore Kumar. Amit powiedział znanemu dziennikowi, że twórcy filmu poprosili go o pochwalenie zawodników, nawet jeśli czuł, że nie śpiewają dobrze.

Teraz, rozmawiając z Aaj Tak, Abhijeet powiedział, że serial jest bardziej zainteresowany sprzedażą tragicznych historii niż skupieniem się na muzyce. “W dzisiejszych czasach twórcy treści bardziej dbają o to, czy uczestnik może wypolerować swoje buty lub jak biedny jest, a nie na ich talent. Powinieneś oglądać regionalne reality show, w których widzowie mogą nie wiedzieć nic o pochodzeniu swoich ulubionych zawodników. Ich celem jest tylko na śpiewaniu, ale w indyjskich reality show pokazywane są tragiczne i smutne historie uczestników i skup się na tym.

Przeczytaj także: Babel tęskni za przewodnictwem ojca Irrfana Khana w swoim życiu i mówi, że jest „zagubiony, zakochuje się z uwagą”

Abhijit dodał, że serial promuje fałszywe historie miłosne i dramaty, ale twierdzi, że wina leży również po stronie publiczności. Powiedział, że podczas swojego pobytu w śpiewającym reality show zapomniał kiedyś tekstu piosenki, którą śpiewał. “Sędziowie postanowili między sobą, że powinienem dostać kolejną szansę. Ale mogę śmiało powiedzieć, że gdyby to się stało dzisiaj, byłoby to przedstawione publiczności z dramatycznym następstwem pełnym grzmotów i szoku. Ale widzowie są również odpowiedzialni że publiczność mówiąca w języku hindi zawsze szuka więcej przypraw”.

READ  Ekscytujący nowy dom komediowy obiecuje wprowadzić narzędzie do polerowania Vegas do Plano

Jednak Abhijit nie zgodził się zwabić śpiewaków do odcinka Kishore Kumara. Powiedział, że nikt nie może się równać z „legendarnym” piosenkarzem takim jak on, a jedyne, co uczestnik mógł zrobić, to uhonorować go najlepiej, jak potrafił.

Powiązane historie


Aditya Narayan mówił o krytyce indyjskiego idola.

Zaktualizowano 20 maja 2021 o 08:52 IST

  • Aktor i piosenkarz Aditya Narayan obronił swój hitowy program Indian Idol Season 12 przed niedawną krytyką w Internecie.

Aditya Narayan pozuje z tatą Uditem Narayanem.
Aditya Narayan pozuje z tatą Uditem Narayanem.

Opublikowano 17 maja 2021 15:04 IST

  • Aditya Narayan powiedział, że gdyby Amit Kumar, syn Kishore Kumara, miał problemy z indyjskim Idolem 12, mógł poinformować o tym zespół podczas kręcenia filmu. Amit powiedział niedawno, że jest rozczarowany specjalnym pierścieniem hołdu swojego ojca.

Blisko