NRL 2021: Cronulla Sharks v Penrith Panthers, runda zapowiedź 14.

Pięć tygodni nie wystarczyło, by wymazać wspomnienia Sharks o upokarzaniu 48-0 na Blue Bet Court w dziewiątej rundzie.

Skrzydłowy Panthers, Brian Too, przebiegł tej nocy 309 metrów, podczas gdy podopieczni Evana Cleary’ego wykonali osiem prób (o dziwo żadnej z nich).

Najlepszym rekinem okazał się skrzydłowy Conor Tracy z wynikiem 120. Tylko trzech zawodników Cronulli przekroczyło granicę 100 metrów w porównaniu z 14 Panterami.

The Sharks nie będą chcieli zagrać tego rodzaju występu przed swoimi fanami na Netstrata Jubilee Stadium, bo w przyszłym roku może być trudno sprzedać członkostwo w klubie.

Przynajmniej Sharks wychodzą za dwa zwycięstwa z rzędu z ostatnim zwycięstwem – 38-10 nad Tytanami – dając nadzieję na lepsze czasy, jeśli kręgosłup Willa Kennedy’ego, połowa Matta Moylana i Shawna Johnsona oraz suka Blake Braille może pozostać nienaruszony.

Kwartet dokonał cudów w Coffs Harbor, pomagając ustalić 11 linii do sześciu.

Ponieważ Pantery poddały NSW Blues zbyt wielu graczy, Ivan Cleary może ponownie wezwać żołnierzy, których użył do przegranej z Wests Tigers, którzy będą chętni do rekompensaty.

zniszczony

Wiadomości zespołu

Rekiny: Zwycięstwa jeden po drugim, tydzień przerwy na regenerację i pięciu graczy powracających po kontuzji lub zawieszeniu spotykają się, aby uzyskać idealne dopasowanie, gdy Cronulla przygotowuje się do prowadzenia lidera Penrith.

Jedyną zmianą w drużynie, która doprowadziła do upadku Tytanów w 12. rundzie, było włączenie Andrew Vivity na ławkę rezerwową kosztem Franklina Pele.

Chad Townsend i Mawen Heruti byli pierwszymi graczami, którzy zostali pominięci na 24 godziny przed rozpoczęciem meczu.

Tig Wilton zakończył zawieszenie i jest w rezerwie, podczas gdy obrońca Braden Hamlin-Oili (kostka) jest jeszcze co najmniej tydzień przed powrotem.

lamparty: Aktorzy pochodzenia Nathan Cleary, Jarom Lowe, Isah Yu, Brian Too i Kurt Capwell odpoczywają, podczas gdy Liam Martin znajduje się na liście rezerwowej z Brentem Nadine.

READ  Zwolnienia buldoga Kontuzje Kontuzje skrzydło Międzynarodowe Harmonogram Rycerzy Puchar Świata Samoa Kangury Aktualności

18. zawodnik Bluesa, Abe Kuroisau, zastąpił Mitcha Kenneya, który zasiądzie na ławce rezerwowych.

Nathan Cleary doznał głębokiego rozdarcia w policzku, co wymagało wielu szwów w pierwszej połowie w Origin I, ale nie doznał uszkodzeń strukturalnych, a To’o potrzebował szwów na ranę nad okiem i ma kolano na zawiasie.

Wspierając powrót Mosesa Liotty z zawieszenia, Spencer Lenno wraca na ławkę. Jaiman Salmon i Lindsey Smith wycofują się z drużyny.

Dopasuj klucz

Matt Moylan / Matt Burton: Sharks #6 okazały się sensacyjne w swoim wielkim zwycięstwie nad Tytanami w rundzie 12, biegnąc 167 m, łamiąc dwa pasy i sześć przerw w interferencji oraz podejmując próbę asysty, podczas gdy on i Shawn Johnson biegali po Gold Coast. Burton nie boi się stwarzać okazji z 10 próbami na 11 meczów i będzie gotów nadążyć za połówkami Origin, Cleary i Louie robią sobie przerwę. Decydujące będą partie kopnięć dla każdej z pięciu ósemek.

Statystyki ataku

Bańka pękła wraz z pierwszą porażką Panter w zeszły weekend, tracąc spójność, jaką przynoszą im gwiazdy pochodzenia. Ale nie przegrali kolejnych meczów od sierpnia 2019 (rundy 22-23), więc jest duża szansa, że ​​piosenka zespołu Penrith powróci na listy przebojów w tym tygodniu.

udać się do NRL Pick’Em I zostań wybrany, aby wygrać stawkę w wysokości 100 000 $ w gotówce co tydzień!