Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

6 najlepszych strzelców Nigerii w tym sezonie

McClellens jest królową strzelców polskiej Premier League po dwóch golach zdobytych w meczu z rekordzistą Bielsko-Białą.

Oceana KanoZ 12 golami w tym sezonie dla szwedzkiego Linkoping, Kano jest najlepszym strzelcem Nigerii w tym sezonie. Napastniczka Super Falcons strzeliła hat-tricka w sobotę, zwiększając liczbę bramek do 12 i 23 dla szwedzkiego klubu w ciągu dwóch sezonów. Były napastnik Sewilli również pomógł w tym sezonie.

Ifeoma OnumonuIfeoma Onumonu był jednym z najlepszych napastników w kraju w tym sezonie, z imponującym występem w Gotham FC. Napastnik Super Falcons strzelił 8 bramek i 4 asysty w tym sezonie dla Gotham i pomógł klubowi przenieść go do playoffów NWSL. To był wspaniały sezon dla napastniczki, która ma nadzieję na zwiększenie swojego wyniku.

Asisat OshoalaOshoala jest najlepszym strzelcem hiszpańskiej ligi Iberdrola, strzelając 10 bramek i wykonując 2 asysty w 8 meczach hiszpańskiej Iberdroli dla Barcelony. Strzeliła gola i dostała asysty dla Barcelony, kiedy pokonała Arsenal 4-1 w Lidze Mistrzów.

Orgia MiłosierdziaPo imponującym sezonie w Linköping, Orji dołączył w tym sezonie do Sundsvall i strzelił 4 gole w 11 występach dla Szwecji.

Oparanozie pragnienieByły napastnik Gangan strzelił 5 bramek w 7 meczach dla Dijon w tym sezonie w lidze. Oparanozie strzelił 3 gole i asystował 2 w 7 meczach.

Bethel Kalou jest zapaloną pisarką sportową, której miłość do pisania zaczęła się, gdy była chłopcem. Pisze o sporcie od 7 lat i ma ponad 500 napisanych przez siebie artykułów.

Pulse Contributors to inicjatywa mająca na celu podkreślenie różnorodnych głosów dziennikarzy. Akcjonariusze Pulse nie reprezentują Pulse i nie wnoszą wkładu w ich imieniu.