Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

5 najlepszych gier z Upload VR na E3 2021

Upload VR powraca na E3 z trzecią coroczną prezentacją najbardziej innowacyjnych i intrygujących gier, które pojawią się w VR. Ponieważ medium dojrzewa z roku na rok, nadal jest platformą dla programistów do wprowadzania innowacji. Chociaż nie wszystkie oferowane gry są zupełnie nowymi reklamami, wybraliśmy z programu pięć naszych ulubionych gier, na które możesz się wkrótce cieszyć.

piosenka w dymie

Po raz pierwszy został ogłoszony na PSVR na początku tego roku, piosenka w dymie to gra o przetrwaniu i odejściu w wirtualnej rzeczywistości od 17-bitowego dewelopera, najlepiej znanego z niezależnych gier animowanych, takich jak czaszki szoguna A Galak-Z. W dzienniku nowego dewelopera, dyrektor generalny studia Jake Kasdahl wyjaśnia, w jaki sposób rzeczywistość wirtualna skłoniła go do stworzenia nie tylko gry, ale w pełni żywego i oddychającego świata. Tego lata pojawi się w Oculus Rift, Quest i PSVR.

nie połączony

Rzeczywistość wirtualna jest domem dla wielu świetnych gier rytmicznych, ale nie połączony Może ma najfajniejszy hak. Jest to gra polegająca na graniu na gitarze powietrznej, a to oznacza, że ​​tak naprawdę grasz tylko rękami dzięki technologii śledzenia dłoni w Quest i innych komputerach obsługujących VR. Co więcej, nowy zwiastun pokazuje, że możesz zagrać w The Offspring’s Kids Are Not Alright. Nadchodzi tej jesieni.

Ostateczne mistrzostwa Nerf

Kto pamięta granie w Nerf? Trzeba przyznać, że klip ujawniający niewiele zdradza, ale wygląda schludnie, a pistolety Nerf wyglądają świetnie i pochodzą z nagrodzonego Emmy studia VR Secret Location. To ekskluzywny produkt Oculus, który pojawi się w 2022 roku.

Sushi Ben V

W tej fajnej grze z cieniowaniem próbujesz ocalić swój ulubiony sushi bar przed wypadnięciem z biznesu. Jednak zamiast serwować sushi, Twoim zadaniem jest przekonanie innych, by przyszli tam zjeść, więc jest dużo narracji, ożywionej przez żywe panele komiksowe w stylu manga. Nadchodzi w 2022 roku.

READ  Jak uzyskać aktualizację systemu Windows 10 z maja 2021 r. (21. poł.)

bajka miejska

Przybycie do Oculus Quest 15 lipca, bajka miejska Jest to RPG akcji z otwartym światem, stworzone specjalnie z myślą o wirtualnej rzeczywistości, co ładnie przyznaje, że ty i inni nie macie nóg. Niezależnie od tego, czy jesteś kowalem, drwalem, wojownikiem czy łucznikiem, będziesz mógł stworzyć nową tożsamość w wciągającym świecie fantasy.