Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

5 letnich pokarmów, aby schudnąć i zachować zdrowie

Dodaj te letnie produkty do odchudzania do swojej diety! Pomogą spalić kalorie, podkręcą metabolizm i zredukują tkankę tłuszczową z brzucha

Wszyscy rozumiemy, jak ważne jest utrzymanie prawidłowej wagi. To dlatego, że próbujemy różnych diet. Jednak przy tak wielu dostępnych dietach znalezienie tej, która będzie dla nas najlepsza, może być trudne. W rezultacie czasami mylimy niezdrowe diety z błędnym przekonaniem, że przyniosą nam one korzyści. Musisz zrozumieć, że utrata wagi to długi proces, ale nie jest to nauka o rakietach. Jest to możliwe dzięki zdrowej, zrównoważonej diecie i dokonywaniu wyborów dotyczących zdrowego stylu życia. Ponieważ pogoda się zmienia i wszyscy powoli zbliżamy się do lata, bardzo ważne jest, aby dostosować również swoją dietę. Oto 5 najlepszych zdrowych produktów spożywczych, które zostały wypróbowane i przetestowane przez wielu i udowodniono, że przynoszą efekty odchudzania.

Letnie potrawy na odchudzanie

Można by oczekiwać, że będziemy zalecać jedzenie jabłek, pomarańczy, gruszek, ogórków itp., ale tak nie jest. Oto 5 zaskakujących produktów, które pomogą Ci schudnąć.

Health Shots skontaktował się z Roopshree Jaiswal, konsultantem – dietetykiem/dietetykiem, szpitalami położniczymi, mechanikiem Nagar, Indore, który polecił jedne z najlepszych letnich pokarmów na zrzucenie dodatkowych kilogramów.

Według Jaiswala, „Dzisiaj wszyscy troszczą się o zdrowie, ponieważ ich priorytetami są poprawa zdrowia, utrata wagi i bycie fit. Jednak nawet jeśli ktoś ćwiczy godzinami i spożywa taką samą liczbę kalorii, może nie schudnąć ”.

Wybierz odpowiednią dietę na swoją drogę do utraty wagi! Zdjęcie dzięki uprzejmości: Shutterstock

Oto 5 prostych, zdrowych i korzystnych pokarmów, które pomogą schudnąć latem:

1. Jajka na twardo

Jajka na twardo są bogate w białko i niskokaloryczne. Stanowią idealną przekąskę odchudzającą. Ponieważ jajka zmniejszają głód i zapewniają uczucie sytości na dłużej, najlepiej zjeść je na śniadanie i zacząć chudnąć. Możesz również dodać inne korzystne zioła, przyprawy i aromaty do jajek na twardo, aby dodać smaku i smaku.

2. Soki

Wbrew powszechnemu przekonaniu, koktajle są w rzeczywistości świetnym sposobem na utratę wagi ze względu na niską zawartość kalorii, błonnika i zdrowych tłuszczów. Można je przygotować z różnych owoców, warzyw i innych składników, aby uzyskać smaczną i zdrową przekąskę. Proponujemy spróbować koktajlu bananowo-migdałowego, który również zaspokoi letnie pragnienie.

3. Pieczona ciecierzyca

Kolejną zdrową przekąską na odchudzanie jest prażona ciecierzyca, ponieważ jest niskokaloryczna, bogata w białko, błonnik, dobre tłuszcze i ma niski indeks glikemiczny. Wszystkie te właściwości sprawiają, że jest to również zdrowa opcja odchudzania. Nie wspominając o tym, że ta pyszna, pozbawiona poczucia winy chrupiąca przekąska pomaga również zmniejszyć apetyt.

Jedz sałatkę z ciecierzycy i więcej, aby schudnąć! Zdjęcie dzięki uprzejmości: Adobe Stock

4. Brokuły

Jedzenie brokułów może poprawić utratę wagi. Niskokaloryczne, bogate w błonnik brokuły pomogą Ci dłużej czuć się sytym i zadowolonym. W rezultacie nasze dzienne spożycie kalorii może się zmniejszyć, wspierając wysiłki odchudzania. Dodatkowo wysoka zawartość żelaza, witaminy C i przeciwutleniaczy zwiększa poziom energii i poprawia odporność.

5. Napoje oczyszczające

Jabłka, buraki i marchewki można łączyć, aby uzyskać napój detoksykujący. Te trzy składniki można połączyć, aby uzyskać pyszny napój o wysokiej zawartości błonnika i niskiej kaloryczności. Pomaga obniżyć zły cholesterol i utrzymuje zdrowy układ pokarmowy.

Możesz schudnąć dzięki napojom detoksykującym. Zdjęcie dzięki uprzejmości: Shutterstock

z dala

Więc panie, zaufajcie tym wysokobłonnikowym, niskokalorycznym pokarmom, które pomogą w zdrowym metabolizmie i łatwym trawieniu. Pożegnaj się z otyłością brzuszną tego lata!

READ  BepiColombo pikuje 125 mil od powierzchni Merkurego