Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

26 lat później najbardziej niedoceniana gra sportowa na Nintendo 64 wciąż olśniewa

za pomocą lata 90A Opracowano dwa ogólne podejścia do elektroniki osobistej: były konsole na dużą skalę służące jak największej liczbie osób oraz produkty skierowane poprzez marketing i projektowanie do bardziej selektywnych odbiorców. Szerokimi pociągnięciami widać to przez soczewkę Microsoft A jabłko, których komputery były skierowane na różne rynki. Choć walki pomiędzy Gatesem i Jobsem stały się częścią legendy Doliny Krzemowej, nie była to jedyna techniczna bitwa dekady. W toczących się wojnach konsolowych między Nintendo, Sega i Sony, to właśnie Nintendo odważnie wypuściło Nintendo 64 z zaledwie dwiema grami – z których jedna jest teraz dostępna do grania, jeśli masz ochotę Nintendo Switch Online + Dodatek.

Oficjalny zwiastun Nintendo dla 64- Masud Premiera na Nintendo Switch Online + Expansion Pack.

Gry wideo odrzucały sztuczki z przeszłości, których używały do ​​tworzenia takich światów Poezja Jakby miały trzy wymiary. złoto było Tryb 7A Super FXograniczenia 2,5 dnia. Piąta generacja konsol oferowała środowiska w pełni 3D, choć bardzo wypełniające. Co więcej, firmy takie jak Sony, Sega i Nintendo mają bardzo różne filozofie dotyczące tego, jak klienci mogą chcieć oglądać swoje gry.

Sega wkrótce straciła wątek poprzez serię spanikowanych posunięć komercyjnych, które zdezorientowały konsumentów, pozostawiając Sony i Nintendo jako głównych konkurentów. Sony słynie z odrzucania Opracowany przez Nintendo lata temu przed stworzeniem własnego systemu, tworzył jak najwięcej gier na dyskach, dzięki ogromnym programistom kosmicznym, z których twórcy kosmiczni mogli korzystać za pomocą tej technologii. Ale Nintendo pozostało przy nabojach, przekonane, że mogą zaoferować produkt wyższej jakości, niemal butikowy.

przed chwilą Nintendo 64 Rozpoczęty, prezydent Nintendo Hiroshi Yamauchi podsumował filozofię New York Times: „Ci, którzy myślą 'im więcej gier, tym lepiej’, nie znają rzeczywistej sytuacji rynkowej.” Aby udowodnić swoją rację, Nintendo N64 wystartowało z bardzo małą liczbą gier.

READ  Firma Google wydała wersję beta gier na Androida na komputery z systemem Windows

był jednym z nich 64- Masud.

Wystartuj w niebo!Nintendo

pierwszy skrzydła pilota Ma w tym względzie coś z głębokiego dziedzictwa. Oryginalna gra z tej serii pomogła uruchomić SNES w 1991 roku, oferując oszałamiającą grafikę 3D. W tej chwili, 64- Masud Zrobi to samo. Czy jest lepszy sposób na zobaczenie trzech wymiarów niż lot wokół tropikalnej wyspy?

64- Masud Rozwija nieco ten pomysł, dodając sześć różnych opcji pilota dla trzech różnych opcji lotu: zawieszenia, wiatrakowca i pakietu rakietowego. Pojazdy mają teraz ograniczone możliwości, takie jak wystrzeliwanie pocisków i robienie zdjęć. Wykorzystywane są one w misjach nastawionych na trafianie w cele i robienie zdjęć wymaganych do uzyskania kolejnej licencji pilota.

bawić się skrzydła pilota To stosunkowo prosta sprawa: latasz i próbujesz trafić w określone cele w nadziei na zdobycie wystarczającej liczby punktów, aby przejść do następnej licencji. Sterowanie może być trochę dziwne, zwłaszcza podczas lądowania. Kilka razy zadokowałem, kiedy mój żyroskop po prostu odmówił zatrzymania się i jazdy. Zwolnione tempo wokół różnych wysp gry.

Zobacz, jak grać w Pilotwings 64 na Nintendo Switch.Nintendo

Ale zakładając, że nie grasz 64- Masud Dla perfekcjonisty jest to naprawdę ekscytujące doświadczenie. Po pierwsze, oglądanie własnego wiatrakowca jest takie zabawne. Grafika gry, w całej swojej pulchnej, wielokątnej chwale, rozwijała się dobrze. Jest to niemały wyczyn ze względu na środowisko życia, w którym gracze mogą obserwować huk wielorybów na powierzchni oceanu i uważać, aby nie uderzyć innych much. Gra chwali również graczy, gdy manewrują szczególnie trudnym, co zawsze jest miłe.

skrzydła pilota Jest to urocza gra, w której łatwo jest się poprawić – jeśli pierwsze przebiegi nie idą gładko, druga i trzecia próba prawdopodobnie będą lepsze. Najlepsza funkcja gry pojawia się później i jest warta czekania: latający kombinezon, który całkowicie omija wszelkie cele i pozwala graczom latać po Ameryce Góra Rushmore Z udziałem Mario. Pełne doświadczenie skrzydła pilota Warto odblokować ten tryb sam. Gra nie jest idealna, ale jej dziwactwa można uznać za urok dla gracza nie zainteresowanego perfekcją.

READ  Kiedy odbędzie się wydarzenie sezonu 3 Nuke w Call of Duty: Warzone?