Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

2024 Stan pochodzenia, Mecz 2, New South Wales Blues vs Queensland Maroons, Stephen Crichton, Obrona, Hamisu Tabuai-Fidu

To niecelny wślizg byłego skrzydłowego Eels, Waqi Blake’a, pomógł Stephenowi Crichtonowi stać się najlepszym środkowym defensorem w meczu.

Być może minęły cztery lata od tamtego dnia na stadionie Commbank, ale gwiazda bluesa wciąż pamięta lewy krok Blake’a i dłoń do jego twarzy, jakby to było wczoraj.

Ponieważ w tym momencie 23-letni kapitan Bulldogs przestał martwić się próbami zdobycia gola i zaczął skupiać się na ratowaniu ich.

„To był rok 2020, Al-Waqa uścisnął mi rękę i strzelił gola. Pokonaliśmy ich, ale oni wygrali mecz. Odebrałem to naprawdę osobiście” – powiedział Crichton w środę na obozie Blues.

„Po tym nie chciałem już grać. To był pierwszy raz, kiedy zostałem zdemaskowany, oglądając wideo ze wszystkimi chłopakami, w którym zawiodłem cały zespół.

„Nigdy więcej nie chciałem znaleźć się na tej pozycji, a powodem, dla którego się znalazłem, było to, że nie wykonywałem swoich obowiązków tak często, jak powinienem, i nie oddawałem tak dużo odbiorów, jak powinienem. robiłem.

Blake stawia przed Crichtonem ogromną barierę.

„Od tego dnia wychodzę na mecze z defensywną mentalnością, aby wychodzić na boisko, wykonywać wślizgi i sprawiać, aby gracze wokół ciebie czuli się komfortowo.

– Jest wielu pomocników, którzy są naprawdę dobrzy w ataku, ale ich momenty w defensywie nie są dobre, a ja również bardzo wierzę w mecze wygrywające w obronie.

Wewnątrz obozu: Stephen Crichton

To jego obecny trener Bulldogs, Cameron Ciraldo, zamienił błędne odczytanie w motywację dla Creightona.

Ówczesny trener obrony Panthers wyjaśnił reprezentantowi Samoa, że ​​albo uczyni go to środkowym, albo złamie jego pozycję, dlatego do dziś wykorzystuje ten klip jako narzędzie nauczania w siedzibie Bulldogs.

„Usiadłem z Ciro i powiedziałem: «Chcę być najlepszym środkowym», więc zapisał kilka rzeczy i powiedział: «Jeśli chcesz być najlepszym środkowym, musisz robić to wszystko»” – wspomina Crichton. .

READ  Pływak kiwi Lewis Clarport zdobywa kolejne złoto na Igrzyskach Wspólnoty Narodów

„Potem przystępowałem do meczów nie szukając piłki w ataku, ale chcąc znaleźć się w linii obrony, co mogłoby nam pomóc w osiągnięciu doskonałości.

„Nie okazywałem moim przeciwnikom takiego szacunku, jaki powinienem, a wszystkie lekcje, których się nauczyłem, kiedy grałem po raz pierwszy, zdecydowanie pomogły mi teraz w meczach i upewniły się, że odrabiam pracę domową i odbieram odbiory przez cały tydzień.

Brian To reaguje na swoją małą próbę oryginału

„Radzę sobie z kimś sam na sam, aby zdobyć zaufanie, i staram się postępować z kimś agresywnie.

„Bizza (To’o) był moją torbą ze sprzętem, więc po każdej sesji podbiegał do mnie, próbował na mnie nadepnąć i złapać, a ja próbowałem w ten sposób ćwiczyć odbiory.

„Cirro nadal pokazuje młodszemu pokoleniu ten film w Training Dogs i pokazuje, jak szybko można się zmienić, mając odpowiednie nastawienie i właściwych ludzi wokół siebie.

„Zawsze siadam w klasie z młodszymi ośrodkami i odrabiam z nimi prace domowe.

„Tak naprawdę nie uważam się za najlepszego środkowego, ponieważ wciąż jest wiele do poprawy i wiele rzeczy wciąż robię źle, ale chodzi tylko o mentalność, którą można zmienić i naprawić.

„Upewniam się, że szanuję każdego, z kim się spotykam co tydzień, a Hammer również jest wspaniałym przykładem”.

Wewnątrz obozu: Dylan Edwards

Jednym z graczy, któremu Crichton złoży największy szacunek w Origin II podczas MCG w najbliższą środę, będzie prawdopodobnie środkowy pomocnik Hamiso Tabuai-Fidow.

Po zdobyciu hat-tricka w Queensland’s Origin, wygrywam w Sydney, po czym wracam do Dolphins, aby przejąć prowadzenie wraz z pełnoprawnym pretendentem roku, „Hammer” udaje się na stadion do krykieta w Melbourne w błyskotliwej formie.

„Hammer jest prawdopodobnie jednym z najlepszych graczy pod względem czasu i przestrzeni i myślę, że zwykła próba wychodzenia na boisko i dogonienia go sama zaszkodziłaby naszej przewadze i pozostawiłaby lukę w kolejce” – powiedział.

READ  Erin Rotliffe przegrywa w WTA, ale zbliża się do 50 najlepszych światowych rankingów

„Szczególnie ten obóz, budowanie relacji z Moi (Moses), Molly (Ulakawatu) i Zachem, aby wiedzieć, jakie są ich ruchy i wiedzieć, jakie są ich ruchy, aby wiedzieć, jakie są moje ruchy.

„Jeśli więc spróbuję zagrać, wiedzą, co się stanie, jeśli tego nie zrobię.

„Oczywiście odrobimy pracę domową nad innymi zawodnikami, w czym są dobrzy, w czym są źli, jeśli wyjdziesz, jaką nogą zagrają i tak dalej.

„Umiejętność prawidłowego czytania wymaga wiele wysiłku, ale chodzi tylko o praktykę i poznanie otaczających Cię osób”.