Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

2022 Rolls-Royce Phantom z nowym wyglądem i opcjami

2022 Rolls-Royce Phantom z nowym wyglądem i opcjami

Rolls-Royce zaktualizował swoją topową limuzynę Phantom szereg subtelnych modyfikacji mających na celu utrzymanie konkurencyjności z rywalami z Mercedes-Maybach i Bentley.

Główne poprawki obejmują nieco przerobiony przedni grill, który ma bardziej widoczny znaczek i ciemniejsze wykończenie, a teraz jest podświetlony – tak jak w mniejszym Rolls-Royce Ghost.

Według Rolls-Royce’a między światłami do jazdy dziennej dodano nową, wypolerowaną poziomą linię, aby nadać samochodowi „nową, asertywną nowoczesność, odzwierciedlającą jego skoncentrowany na kierowcy charakter”.

Reflektory Phantom również zostały ulepszone, z dodanymi laserowo wycinanymi ozdobami w kształcie gwiazdek, które zapewniają większą obecność w nocy.

Dostępny jest również nowy zestaw kół ze stali nierdzewnej, z trójkątnymi detalami, ale dostępne są również koła tarczowe z lat 20. XX wieku.

Wewnątrz zamontowano grubszą kierownicę, ale reszta kabiny pozostała bez zmian.

Jednak właściciele mogą zdecydować się na nową kolorystykę wnętrza w kolorze srebrno-białym, o nazwie Phantom Platino, która wprowadza teksturę bambusową do tylnych siedzeń, a skórę do przednich siedzeń.

Nie wprowadzono żadnych innych modyfikacji, więc Rolls-Royce Phantom kontynuuje pracę z tym samym 6,75-litrowym silnikiem V12 z podwójnym turbodoładowaniem, którego używa od momentu pojawienia się w 2017 roku.

Dyrektor generalny Rolls-Royce, Torsten Müller-Ötvös, powiedział: „Jesteśmy w pełni świadomi uznania i miłości naszych klientów do ich Phantomów. Czuli, że nie można tego poprawić; ale naturalnie szanując tę ​​opinię, wierzymy, że zawsze jest możliwe, a nawet konieczne, aby iść delikatnie dalej w naszym dążeniu do absolutna doskonałość.

„Wszystkie subtelne zmiany, które wprowadziliśmy do nowej serii Phantom II, zostały dokładnie przemyślane i wdrożone. Jak powiedział sam Sir Henry Royce: „Małe rzeczy tworzą perfekcję, ale doskonałość nie jest błahostką”.

READ  Rachunki za energię mają wzrosnąć do 2800 funtów, ponieważ prognostycy ostrzegają przed możliwym pułapem cenowym