Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

13 powodów, dla których Tommy Dorfman wygląda jak mutant م

13 powodów dlaczego Supergwiazda Tommy Dorfman ogłosiła, że ​​jest “szczęśliwa, że ​​może ponownie wprowadzić się” jako kobieta transpłciowa.

W niedawnym wywiadzie z czasPowiedziała, że ​​od 12 miesięcy „prywatnie identyfikuje się i żyje jako kobieta”.

„Rozważam ponowne przedstawienie się dzisiaj jako kobieta, która przeszła medyczną przemianę. Ujawnienie się jest zawsze postrzegane jako wielkie objawienie, ale nigdy się nie ujawniłem. Dzisiaj chodzi o przejrzystość: jestem transpłciową kobietą. zaimki to ona/Nazywam się Tommy”.

Ta treść jest importowana z Instagrama. Możesz znaleźć tę samą treść w innym formacie lub możesz znaleźć więcej informacji na ich stronie internetowej.

Związane z: 13 powodów dlaczego Gwiazda pojawia się jako LGTBQ w szczerym poście na Instagramie

Opisując przejście jako „piękne”, Tommy powiedział, że chce wykorzystać swój Instagram jako „codzienną kapsułę czasu”, pokazującą „ciało żyje w bardziej płynnej przestrzeni”.

„To nie jest faza przejściowa” – kontynuowała. – Albo jest, ale nie jako pomysł, żeby gdzieś iść. Tylko, że tak naprawdę jestem sobą.

Potwierdź to Instagram Dzisiaj (22 lipca) Tommy napisał również: „Jestem szczególnie wdzięczny każdej przechodzącej osobie, która kroczyła tą ścieżką, przełamywała bariery i ryzykowała życiem, by żyć tak autentycznie i radykalnie, jak przed mną.

Umieść tweetaInstagram

Związane z: Dlatego 13 powodów dlaczego Nie wróci na sezon 5

„Dziękuję wszystkim transpłciowym kobietom, które pokazały mi kto [I] Ja, jak żyję, świętuję siebie i zajmuję miejsce na tym świecie.”


The Blockbusters powracają – a najnowszy numer magazynu Digital Spy Magazine zawiera wszystko, co musisz wiedzieć o największej kasie tego lata. Przeczytaj teraz każdy numer z Tylko miesięczny bezpłatny okres próbny w Apple News+.

Zainteresowany cotygodniowym biuletynem Digital Spy? Udział Aby wysłać go prosto do skrzynki odbiorczej – i nie zapomnij dołączyć Zobacz tę grupę na Facebooku Do codziennych rekomendacji telewizyjnych i dyskusji z innymi czytelnikami.

READ  Chris Hemsworth i prywatny odrzutowiec są na pokładzie rodzinnego samolotu po zakończeniu kręcenia filmu Thor: Love and Thunder

Ta treść jest tworzona i utrzymywana przez stronę trzecią i jest importowana na tę stronę, aby pomóc użytkownikom podać swój adres e-mail. Możesz znaleźć więcej informacji na temat tej i podobnych treści na piano.io