Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

10 powodów, dla których ludzie nie przejmują się już WWE

Trudno jest ocenić, jak głośno jest dany „produkt” kulturowy, ponieważ dyskurs wokół niego jest często napędzany przez sposób, w jaki koordynowana jest aktywność jednostki w mediach społecznościowych.

Jeśli śledzisz pewną grupę ludzi, których już nie obchodzi WWE, odniesiesz wrażenie, że nikt się nimi nie przejmuje, a przynajmniej mniej ludzi się tym przejmuje.

„Nikt w tl, nawet w moich tweetach o RAW”, choć prawdopodobnie w niektórych kręgach jest prawdą, nie jest dokładnym miernikiem. @TribalChief69 może wyłącznie podążać za innymi fanatykami Federalistów – UsosBetter, AlexaBlissParody, CriticiseSashaAndPayThePriceOfDeath – i oznaczać, że WWE jest tak duże jak BTS lub jakikolwiek ich rozmiar. To nie czyni tego bardziej poprawnym.

Oczywiście niektórzy ludzie działać Nadal niewiele mówi się o WWE. SmackDown radzi sobie wyjątkowo dobrze w głównej grupie demograficznej, a w ramach promocji w 2022 roku na stadionach odbywają się cztery „premium wydarzenia na żywo”.

Ale niejasne poczucie, że coraz mniej ludzi coś daje, wciąż istnieje – i to nie tylko narracyjne historie czy nieme echo martwych tłumów przy klamkach. Brandon Thurston z WrestleNomics Ostatnio analizowane WWE Performance on Google ustaliło, że grudzień 2021 r. miał najniższy wzrost promocji od czasu wprowadzenia Trendów Google w 2004 r. – i to pomimo rozwoju innych sportów w ostatnich latach.

Oczywiście ludzie nie przejmują się już WWE.

czemu?

Teatralne byłoby stwierdzenie, że WWE jest czymś w rodzaju Heroes Of Wrestling. Średni wiek aktorów, którzy zwyciężyli w tym wydarzeniu, wynosił 41,5, tuż poniżej średniej dla WWE Premium Live Event.

Także: nie tak ten który Źle, co jest naprawdę najmilszą rzeczą, jaką można o niej powiedzieć.

Roman panuje vs. Gorący pokaz Brocka Lesnara. Zdumiewające jest to, jak równy Roman wygląda przed człowiekiem, którego wiarygodność została kiedyś zredukowana do statusu na wpół namiętnej postaci, granej przez Vince’a McMahona i samego Vince’a. Program podkreśla twórczą błyskotliwość ponownego wymyślenia Romana jako „Głowa stołu”.

READ  Davina McCall połączyła siły z Ant McPartlin i Declan Donnelly, aby uruchomić ITV Entertainment

Ale wtedy?

W Randy Orton zawsze warto inwestować. Możesz oglądać karierę Setha Rollinsa bez myślenia „To kompletna strata czasu, nie będzie go w telewizji w przyszłym tygodniu”. Zawsze będzie pojawiać się jako Becky Lynch, będąc źle rozumianą jako zabójca niezamierzonej twarzy dziecka. Nie zapłacą Kevinowi Owensowi za nic, a on zawsze jest na haczyku. W tym, co jest jednocześnie satysfakcjonującym rozwojem i aktem oskarżenia, WWE dało Bobby’emu Lashleyowi rację i zajęło to tylko 16 lat.

Ale co łączy tych wszystkich wykonawców…?