Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

10 gier na Nintendo Switch dla rodzin podczas wakacji

Wakacje to idealny czas dla całej rodziny na zebranie się wokół wszechstronnego Nintendo Switch, zwłaszcza jeśli masz wystarczająco dużo konsol, aby kilka osób mogło jednocześnie grać w telewizji! Przełącznik jest dostarczany z Popularna biblioteka gier towarzyskichi przygody w trybie współpracy oraz rodzinne misje do wypróbowania, niezależnie od wieku graczy. Pytanie tylko – jak najlepiej rozpocząć sezon świąteczny? Mamy tutaj 10 naszych najlepszych odpowiedzi!

Propozycje do czytania:

Pakiet imprezowy Jackbox 7

Ten innowacyjny pakiet imprezowy wprowadza na Switch popularne gry imprezowe, dzięki czemu cała rodzina może grać. W szczególności Quiplash jest ulubioną imprezą, w której ludzie myślą o szybkich i zabawnych odpowiedziach na podpowiedzi gry i sprawdzają, kto może się najbardziej śmiać. Talking Points proszą graczy o natychmiastowe wygłaszanie zabawnych przemówień, co jest kolejnym świetnym wyborem dla poprawy rodzin. Jest też popkulturowa gra w zgadywanie, łatwa mini gra bokserska i nie tylko. Każdy może też grać swoim telefonem, więc nie ma kontrolerów do opanowania.

Supergwiazdy Mario Party

Przegląd mapy wyspy Yoshi.

To wszechstronne Mario Party jest pełne różnorodnych gier zespołowych, co oznacza, że ​​gracze w każdym wieku znajdą coś znajomego. W gry planszowe wykorzystuje się różne zabawne minigry, aby zmienić wyzwanie, z ustawionym poziomem trudności, aby nowicjusze mogli się świetnie bawić i mieć dużą szansę na wygraną. Nie bez powodu zdobył nominację do Game Awards w kategorii Najlepsza gra rodzinna!

Mario Golf: Super Rush

Mario, Wario i Rosalina biegają w Mario Golf: Super Rush.

Golf na Switchu wydaje się być bardzo łatwą grą do wzięcia i grania, nawet dla początkujących, którzy nie czują się zbyt dobrze z konsolą (skala uderzeń pomaga również tym, którzy mogą nie być dobrzy w golfie). Super pośpiech Amper Mario Golf Z wieloma innymi doskonałymi metodami: wybory postaci są lepsze niż kiedykolwiek, jest mnóstwo trybów do zbadania i możesz grać w gry nawet z czterema osobami!

Rozgotowany! Edycja Wszystko, co możesz zjeść

Rozgotowane wszystko, co możesz zjeść w kuchni.

Rozgotowany! to gra kuchenna, w której do czterech graczy może połączyć siły, aby przygotować i połączyć składniki, a następnie dostarczyć je we właściwym czasie! Poziomy zaczynają się dość łatwo, aby nauczyć nowicjuszy, jak poruszać się po kuchni, a następnie są stale wprowadzane do bardziej wymagających kuchni. To świetny wybór, który wymaga pracy zespołowej i koordynacji… i zawiera pomocny tryb asysty, który sprawia, że ​​wszystko jest wygodniejsze dla wszystkich.

Just Dance 2021

Just Dance 2021.

Mając wystarczająco dużo miejsca, każdy może dołączyć do imprezy Just Dance. Ta gra łączy aplikację na smartfona i rozgrywkę Switch, aby pomóc śledzić ruchy i przyznawać punkty tym, którzy mają najlepsze ruchy. Możesz tworzyć niestandardowe listy odtwarzania zawierające najpopularniejsze obecnie piosenki popowe — chociaż do odblokowania wszystkiego wymagana będzie subskrypcja. Na szczęście pierwszy miesiąc jest bezpłatny i może pokryć sporą część sezonu świątecznego, jeśli przygotujesz go na czas.

Mario Kart 8 Deluxe

Mario i szkieletowa riksza ścigają się na torze.

Gry wyścigowe są świetną rozrywką dla całej rodziny, jeśli są wystarczająco łatwe, i nie byłoby dużo łatwiejsze niż ta odnowiona wersja. Mario kart. Tak długo, jak każdy może nauczyć się przyspieszania, hamowania i kierowania, może poruszać się po pełnych wrażeń trasach. Szalone przedmioty i dopalacze pomagają zwiększyć grywalność, gdy ludzie opanują podstawy, a te dodatkowe funkcje mogą zapewnić, że ludzie będą się świetnie bawić, nawet jeśli nie wygrają wyścigu.

Mario tenisowe asy

Mario Asy tenisowe.

Mario Tennis to kolejna doskonała gra dla wszystkich poziomów umiejętności. Każdy rozumie kort tenisowy, a prosta rozgrywka jest łatwa do poznania, a jednocześnie oferuje wiele do zrobienia. Możesz połączyć siły z bossami, zagrać przeciwko sobie w deblu, wejść do trybu turniejowego dla wielu graczy lub wypróbować inne zabawne tryby, w których priorytetem jest dobra zabawa.

Pałac Luigiego 3

Pałac Luigiego 3 Walka.

Wersja kampanii Pałac Luigiego 3 Nie jest to świetna gra imprezowa, ale na szczęście istnieją inne tryby, którymi możesz się cieszyć! Zarówno gry ScareScraper, jak i Scream Park obsługują do ośmiu graczy jednocześnie, zachęcając zespoły do ​​polowania na duchy poprzez współpracę lub walkę ze sobą poprzez testy, takie jak pływanie monet lub ostrzał armatni. To dobry wybór na niezobowiązującą zabawę i krótkie sesje gry między rodziną i przyjaciółmi, przy niskich stawkach dookoła.

Przygoda w minigolfie

Przygoda w minigolfie.

Relaksujący mini golf kosztuje tylko kilka dolarów, a nauka nie zajmuje absolutnie żadnego czasu. Możesz wybrać swoją piłeczkę golfową i prowadzić ją po wielu innowacyjnych polach golfowych. Możesz grać przeciwko sobie w meczach singlowych lub wybrać tryb drużynowy, w którym na ekranie możesz mieć jednocześnie do czterech piłek. Każdy mini-kurs jest wyjątkowy, wykonany ręcznie i zaskakująco fajny do zwiedzania w grupie. Do wyboru są również różne klimaty, które wpłyną na sposób przemieszczania się piłek.

Super Smash Bros.

Super Smash Bros.
Super Smash Bros.

Super Smash Bros. ma ogromny potencjał jako gra imprezowa w okresie świątecznym i punkt kulminacyjny Prawdopodobnie najlepsza franczyza w historii. A bariery wejścia praktycznie nie ma – można dosłownie rzucić się na huśtawkę i dobrze się bawić. Liczne opcje dostosowywania umożliwiają również konfigurowanie lokalnych gier z dowolnymi regułami dla konkretnej rodziny i znajomych, z którymi grasz. Jedynym minusem jest to, że niektórzy członkowie rodziny mogą być trochę bezczelni bardzo konkurencyjny na Druzgocący W takim przypadku najlepiej będzie oddzielić zwykłe i poważne sesje z grami.

Rekomendacje redaktorów
READ  LOTR: Gollum Dev ma nadzieję stworzyć kolejną grę LOTR, która odkryje „coś innego”